Atılım Otomotiv, DAF Bayi ağına katılıyor

18 Ocak 2019
Atılım Otomotiv, DAF Bayi ağına katılıyor

DAF Trucks Türkiye bayi ağına Atılım Otomotiv  de katılıyor. DAF Trucks Türkiye kararlı bir şekilde son 3 yıldır pazar stratejisini geliştiriyor

DAF Trucks Türkiye bayi ağına Atılım Otomotiv  de katılıyor. DAF Trucks Türkiye kararlı bir şekilde son 3 yıldır pazar stratejisini geliştiriyor. DAF Trucks Türkiye için Atılım Otomotiv, Hatay bölgesindeki en iyi servis istasyonu olarak değerlendiriliyor.

DAF Trucks Türkiye, “Müşterilerilerimize verilen servis seviyesi yüksektir ve bilgi derecesi Euro6 seviyesine kadar ulaşmaktadır. Müşterisine en iyi hizmeti veren Atılım Otomotiv artık bu müşterilerine de araç tedariğinde bulunabilecektir. Bu işbirliği, DAF Trucks Türkiye’nin Türkiye’nin güneyindeki satış ağını güçlendirmiştir. DAF Trucks Türkiye genç, gelişmekte ve umut verici olan Türkiye’deki bayi ağını 2019’ da daha da güçlendirmeyi planlamakta ve bu büyümeyi destekleyecek doğru ulaşım çözümlerine sahiptir.” açıklamasında bulundu.

DAF Trucks Türkiye: Amerikan PACCAR Inc iştiraki olan DAF Trucks N.V.’ nin Türkiye satış birimi-Istanbul Ataşehir’de bulunmakta olup, gelişmiş tasarımı, düşük işletme maliyetleri ve üst düzey sürücü konforu ile tanınan çok ödüllü araç çeşitlerini sunmaktadır. DAF aynı zamanda lider bir servis sağlayıcısı ve PACCAR Parts’ın birinci sınıf bir parça teslimat hizmetidir. DAF’ın operatörlere olan taahhüdü, yüksek standartlarda danışmanlık, servis ve uzmanlık sunan özel, iyi eğitimli bayi ağıyla desteklenmektedir.

Atılım Otomotiv: 1980 yılında Hatay’da Orhan Mengüllüoğlu tarafından kurulmuştur. Otomotiv sektöründe uzun yıllara dayanan hizmet tecrübesine sahip olduğu için müşteriler Atılım Otomotiv’e güvenmekte, Antakya’ya ve yakın şehirlere hizmet vermektedir. DAF Trucks Turkiye’nin yetkili servisi haline gelen şirketin, ulaşım sektöründe de hizmet veren otobüsleri bulunmaktadır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN