2020 yılında tek tekerli MAN TGE’yi Roadshow ile tanıtılacak

11 Aralık 2019
2020 yılında tek tekerli MAN TGE’yi Roadshow ile tanıtılacak

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Cumhur Kutlubay, “2020 için de iddiamızı koruyoruz. Çift teker minibüslerimize ilave olarak önümüzdeki sene tek teker minibüslerimizi de müşterilerimizin beğenisine sunacağız.” dedi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin ağır araç ürün gamına 2019 yılında eklediği MAN TGE, nitelikleriyle hafif ticari araçların premium markaları arasındaki yerini aldı. MAN TGE’nin müşterilerden büyük bir beğeni aldığını söyleyen MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Cumhur Kutlubay, “2020 için de iddiamızı koruyoruz. Çift teker minibüslerimize ilave olarak önümüzdeki sene tek teker minibüslerimizi de müşterilerimizin beğenisine sunacağız. Araçlarımızı ise, Türkiye çapında bayi, müşteri ve iş ortaklarımızın da katılım sağlayacağı bir Roadshow ile tanıtacağız” açıklamasında bulundu.

MAN dünyasında minibüs ürünü ilk kez Türkiye’de piyasaya sunuldu

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin ürün gamına bu yıl eklediği hafif ticari aracı MAN TGE, teknolojisi, yakıt tasarrufu, üstyapısı ve satış sonrası süreçleri ile pazarda fark yaratıyor. MAN TGE ile büyük bir gurur yaşadıklarını anlatan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Cumhur Kutlubay, “2019 yılında üzerine en çok eğildiğimiz, en çok meşgul olduğumuz ve Ar-Ge kaynaklarımızı neredeyse en yoğun şekilde kullandığımız ürün TGE minibüs oldu. MAN bünyesinde konusunda uzman bir ekip ve yine konusunda uzman ve öncü bir üstyapı şirketi ile el ele vererek, ortaya harika bir ürün çıkardı. Biz de, bu ürünü müşterilerimize sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadık. Geride bıraktığımız senede ağırlıklı olarak çift teker 19+1 ve 16+1 minibüslerimizle pazarda yerimizi aldık. MAN dünyasında minibüs ürününü piyasaya sunmayı başaran ilk ülke de Türkiye oldu” diye konuştu.

İç dizayn, yüksek donanım ve kalite müşteriden memnuniyet aldı

MAN TGE minibüslerinin müşteriler tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmasının kendilerini de çok memnun ettiğini ifade eden Cumhur Kutlubay, şunları söyledi:

“Özellikle araç iç dizaynında kullandığımız koltuk ve diğer ekipmanların kalitesi ve araçlarımızda hem sürücü hem de yolculara sunduğumuz yüksek donanım seçeneklerinin bu olumlu dönüşlere neden olduğunu düşünüyorum. Tabi ki, tüm ürün gruplarımızda yıllardır sürdürdüğümüz çalışmalarımızın sonucunda oluşmuş olan ‘MAN yapıyorsa benim, yolcularımın güvenliğini, konforunu da en üst seviyede düşünmüştür’ algısı işimizi önemli ölçüde kolaylaştırdı.

2020 yılında tek tekerli MAN TGE’yi Roadshow ile tanıtacağız

2020 yılında da aynı iddiamızı koruyoruz. Çift teker minibüslerimize ilave olarak önümüzdeki sene tek teker minibüslerimizi de müşterilerimizin beğenisine sunacağız. Bu araçlarımızda iç yapıda hem farklılık hem de farkındalık yaratmak amacıyla önemli geliştirmeler yaptık. Araçlarımızı Türkiye çapında bayilerimizin de katılım sağlayacağı bir Roadshow ile tanıtacağız. Bu buluşmaya tüm bölgelerdeki hafif ticari araç müşterilerimizin yanı sıra değerli iş ortaklarımız da katılacak. MAN Ailesi olarak tüm partnerlerimizle buluşma fırsatı yakalayacağımız bu güzel organizasyon için şimdiden büyük bir heyecan duyuyoruz.”

Yüksek performans, düşük maliyet, güvenli yolculuk

Piyasaya sunduğumuz ürünlerin ticari ürünler olduğunu ve aynı zamanda da müşterilerimizin kazanç kapısı olduklarının bilincindeyiz. Bu bilinçle hareket ederken ürünlerimizde gerek kullanıcı gerekse de yolcu olarak işin odağında bulunan insan faktörünü asla unutmuyoruz. Araçlarımızda seçtiğimiz motor ve şanzıman seçenekleri, diğer faktörlerden bağımsız olarak araçlarımızın kullanılacağı uygulama alanının ihtiyacına göre özel olarak tercih ediliyor. Aynı şekilde araçlarımızın donanım özellikleri de hem sürücülerimizin hem de yolcularımızın konfor ve güvenliğini temin edecek şekilde sunuyoruz.

Sloganımız; ‘O bir van değil, MAN…’

Minibüslerimizde kullandığımız 177 beygir güç ve 410 Nm tork üreten motorlarımız, acil durum fren asistanı, aktif şerit takip sistemi, çoklu çarpışma önleme asistanı gibi sürüş destek sistemlerimiz sürüş performansını ve güvenliğini eş zamanlı olarak müşterilerimize sunmamıza olanak sağlıyor. Tüm koltuk tiplerinde standart olarak sunduğumuz yüksekliği ayarlanabilen üç nokta emniyet kemerli yolcu koltuklarımız, yolcu bölgesinde USB şarj noktaları da yolcularımızın konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmalarını sağlıyor. Ürettiğimiz ürüne güveniyoruz. Sloganımız, ‘O bir van değil, MAN…’

Tüm ihtiyaçlara tek elden çözüm sunuyoruz

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına tek elden çözüm sunuyoruz. TopUsed, Finans, Uzatılmış Garanti, Bakım Paketleri gibi zengin çözüm seçeneklerimiz var. Özellikle ikinci el ve takas araç alımı konularında rakiplerimize karşı fark yaratıyoruz. Bunun yanı sıra cazip kredi oranları sunduğumuz ve yoğun ilgi gören finans kampanyamız var. Bu kampanyamıza 2020 yılında da devam edeceğiz.

Satış ve servis ekiplerimizin eğitimine zaman ve kaynak ayırdık

Piyasa yeni giriş yapan bir marka olarak pazarda yaşanan yavaşlamayı, bir anlamda fırsata çevirdik. Bu yavaşlama dönemi bize, ürün üzerine daha çok zaman ayırma ve dizaynımızı daha uzun süre testte tabi tutma imkanı sağladı. İnce eleyip sık dokuyarak, bir anlamda hayalimizdeki ürünü kalite ve güvenlikten ödün vermeden hazırlama olanağını bulduk. Ayrıca satış, ikinci el ve satış sonrası organizasyonlarımızın TGE süreçlerine entegrasyonu, satış ve servis ekiplerimizin eğitimleri gibi sürdürülebilir başarının temel taşı olan konu başlıklarına da ciddi zaman ve kaynak ayırma şansını yakaladık.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN