Alışan çalışanları piknikte buluştu

27 Ağustos 2014
Alışan çalışanları piknikte buluştu

Türkiye’nin lider lojistik firmaları arasında yer alan Alışan Lojistik; iç iletişim etkinliği olarak çalışanlarına keyifli bir hafta sonu pikniği düzenledi.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Uluslararası standartlarda sunduğu hizmetlerle sektörün öncü firmaları arasında yer alan Alışan Lojistik; Gebze Ballıkayalar’da çalışanlarının iş haricinde de keyifli vakit geçirmeleri için geleneksel piknik etkinliğini gerçekleştirdi. Yaklaşık 300 Alışan Lojistik çalışanın katıldığı piknikte, çeşitli sosyal aktiviteler düzenlendi. Tavla turnuvası, futbol maçları, voleybol maçları, langırt turnuvası vb. gibi aktivitelerin düzenlendiği geleneksel piknik etkinliğinde, aktivitelerde başarılı olanlara özel anı madalyası verildi.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”2172″ img_link_target=”_self”][vc_column_text]

Geleneksel Alışan Lojistik piknik etkinliğine katılan Operasyonlar Koordinatörü Sn. Jan Devrim: “Alışan Lojistik olarak faaliyetlerimizi, çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yıl boyunca siz değerli çalışanlarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz. Sizin de bildiğiniz gibi biz Alışan Lojistik çatısı altında çok büyük bir aileyiz. Hep birlikte bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz pikniğimiz bu anlamda eminim ki hepimiz için çok önemli bir motivasyon kaynağı da oldu. Güzel anılar ile hatırlayacağımız geleneksel piknik etkinliğimize katıldığınız için tekrar teşekkür ederim.” dedi.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN