Alp Özler Lojistik, filosunu genişletti

8 Haziran 2017
Alp Özler Lojistik, filosunu genişletti

Alp Özler Lojistik firması filosunda bulunan 120 adet SchmitzCargobull semi-treylere 12 adet daha SchmitzCargobull semi-treyler ekleyerek filosunu güçlendirmeye devam etti.

Ankara merkezli Alp Özler Lojistik, filosunda bulunan 120 adet SchmitzCargobull semi-treylere 12 adet daha SchmitzCargobull semi-treyler ekleyerek filosunu güçlendirmeye devam etti.

Ankara’nın en büyük filolarından birine sahip olan Alp Özler Lojistik, Ankara, Elazığ ve Çorlu merkezli operasyonlarının çoğunda ağırlıklı olarak gazlı içecek taşıması yapıyor.

Alp Özler Lojistik’in sahibi Dursun Gece yaptıkları treyler yatırımıyla ilgili şunları söyledi: “Bugüne kadar SchmitzCargobull’dan 230 adet semi-treyler yatırımı gerçekleştirdik. Son 8 yılda satın alımını gerçekleştirdiğimiz semi-treylerlerin hemen hemen %90’ını SchmitzCargobull oluşturuyor. Ağırlıklı işimiz içecek taşımacılığı olduğundan ve özellikle yaz sezonunda hızlı bir çalışma temposu içine girdiğimizden yatırımlarımızda kaliteye öncelik veriyoruz. Schmitz marka semi-treylerler ekonomik ömürleri süresince hemen hemen hiç masraf çıkarmayıp bizleri üzmediği gibi satarken de elde ettiğimiz yüksek ikinci el değeriyle tercihimiz olmaya devam ediyor. Umarım bu birlikteliğimiz  yıllar boyu devam eder.”

SchmitzCargobull Satış Müdürü Yusuf Odabaş ise teslimat esnasında yaptığı konuşmada, “Alp Özler Lojistik, SchmitzCargobull için çok değerli bir iş ortağıdır. Şu an için firmanın ana semi-treyler tedarikçisi konumundayız ve bundan dolayı da çok memnunuz. Alp Özler Lojistik’e teslim etmiş olduğumuz sem-treylerlerimiz 5.750 kg’lık toplam ağırlık ile içecek sektöründe faaliyet gösteren iş ortağımıza önemli bir avantaj sunuyor. Aynı zamanda EN 12642 XL güvenli yük sertifikası ile de taşımalarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyorlar.  Dilerim ki bu güzel iş ortaklığı uzun yıllar boyu sürecektir.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN