Aras Kargo müşterisine ‘En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan’ marka seçildi

15 Kasım 2019
Aras Kargo müşterisine ‘En İyi E-Ticaret  Deneyimini Yaşatan’ marka seçildi

Aras Kargo, ECHO Awards’da kargo kategorisinde müşterisine “En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan” şirket seçildi.

Aras Kargo, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen, en iyi alışveriş deneyimi yaşatan e-ticaret platformlarının ödüllendirildiği ECHO Awardsda kargo kategorisinde müşterisine “En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan” şirket seçildi.

Türkiye’de kargo sektörünün öncü markalarından Aras Kargo, e-ticaret sektörünün bileşenlerinin konuşulduğu ECHO Summit kapsamında düzenlenen ECHO Awards’da kargo kategorisinde En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan marka seçildi. Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen törende ödülü şirket adına Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın aldı.

Jürinin tüketicilerden oluştuğu ödülle ilgili görüşlerini paylaşan Aras Kargo Genel Müdürü Utku AyyarkınAras Kargo olarak halkın söz sahibi olduğu bir ödül programındaböylesine önemli bir kategoride ödülle takdir edilmiş olmamızbizleri çok gururlandırdı. Son 2 yıldır Kobi e-ticaret raporuna göre de KOBİ’lerin en çok tercih ettiği kargo şirketi seçiliyoruz. E-ticaret sitelerinden verilen siparişler her yıl büyük oranda artıyor. Aras Kargo olarak özellikle e-ticaret sektörünün mevcut büyüme potansiyelinden en iyi şekilde yararlanabilmek için teknoloji tarafındaki altyapı yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu alanda kazandığımız ödüller yaptığımız işe inancımızı daha da artırıyor. Şirketimize bu ödülü kazandıran çalışma arkadaşlarıma ve bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Titiz bir hazırlık sürecinin ürünü olan ve kapsamlı metodolojiyle dikkat çeken ECHO Awards’da iki aşamalı bir ölçüm gerçekleştirildi. Kazanan şirketler, AkademetreResearch Company’nin e-ticaret kullanıcı ve müşterilerine en iyi deneyimi sunan pazar yeri ve markalarıdeğerlendiren özel bir yazılımı ve Türkiye’yi temsil eden IBBS-Düzey 1 seviyesinde 12 ilde (İstanbul, Bursa, Ankara, Tekirdağ, İzmir, Kayseri, Adana, Samsun, Malatya, Trabzon, Gaziantep, Erzurum), bin 200 kişiyle yapılan anketlerle belirlendi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN