Astor Turizm filosuna 6 adet MAN Lion’s Coach kattı

29 Haziran 2020
Astor Turizm filosuna 6 adet MAN Lion’s Coach kattı

Astor Turizm, filosuna 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltu düzenli Lions Coach kattı.

MAN’ın seyahat segmentindeki ‘2020 Yılın Otobüsüödüllü Lion’s Coach, şehirlerarası yolcu taşımacılığında hem otobüs işletmecilerinin hem de yolcuların gözdesi olmaya devam ediyor.  2020 yılında da yatırımlarını MAN ile sürdürme kararı alan Sektörün yenilikçi firmalarından Astor Turizm, filosuna 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltu düzenli Lions Coach kattı. Bünyesindeki MAN seyahat otobüsü sayısı 15’e yükselen firmanın hedefi, yıl sonuna kadar bu sayıyı 20’ye çıkartmak

MAN Otobüsleri, güvenlikten ekonomiye, üstün teknolojidenkonfora sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlarlaseyahat sektöründe fark yaratıyor. Kalite ve performansları ilefirmalardan, konforu ile de yolculardan tam not alan YılınOtobüsü ‘Coach of the Year 2020’ MAN Lion’s Coach, sektörün ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Filosundaki 9 adet MAN otobüsünün sunduğu hizmetten memnun kalan Şanlıurfamerkezli Astor Turizm, 2020 yılı yatırımları için de MAN markası ile devam kararı aldı.

Şanlıurfa Astor Turizm, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreni ile filosuna 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli Lion’s Coach daha kattı. Törende MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Satış BölgeYöneticisi Emrah Albustanoğlu ve 2. El Otobüs SatışYöneticisi Ali Tuğrul Aykın, sembolik MAN anahtarını, Astor Turizm’in sahibi Adnan Asoğlu’na teslim etti.

Biz de yolcularımızda MAN’dan memnunuz

Teslimat töreninde yaptığı konuşmada, MAN markasından hem kendilerinin hem de yolcularının memnun olduğununaltını çizen Adnan Asoğlu; “Bu yüzden 2020 yılı vesonrasındaki dönemde de yatırımlarımızda MAN ile devamkararı aldık. Bugün, aldığımız 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltukdüzenli Lions Coach ile filomuzdaki MAN seyahat otobüsüsayısı 15’e çıktı. Hedefimiz, yılsonuna kadar bu sayıyı 20’ye çıkartmakdiye konuştu. Tercihlerinde en önemli nedenindüşük yakıt tüketimi ve satış sonrası hizmetler olduğunuanlatan Adnan Asoğlu, ayrıca yolcuların seyahat süresinceMAN otobüslerinin ortam genişliği ve yolcu koltuğu gibiözellikleri ile sunduğu konfor olanaklarından da çok memnunkaldıklarını söyledi.

“MAN, her müşterisini ayrı bir ortağı olarak görüyor

Müşterilerinin, MAN markasından duydukları memnuniyetinkendilerini de mutlu ettiğini vurgulayan Emrah Albustanoğluise şunları kaydetti

“MAN, her müşterisini ayrı bir ortağı olarak görüyor. Tümgeliştirmelerini de bu yaklaşımla yapıyor. İşte bu yüzdenaraçlarımızın uzun ömrü gibi ortaklarımızla da birlikteliklerimiz uzun yıllarca sürüyor.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN