BP Ultimate Euro Diesel’e sertifika

9 Mayıs 2014
BP Ultimate Euro Diesel’e sertifika

TÜV Rheinland’ın Trafik Güvenliği ve Teknoloji Merkezi, BP’nin Ultimate Euro Diesel ürününü onayladı.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

BP Türkiye’nin başvurusu üzerine BP’nin yakıt performans testlerini ve ürün analizlerini denetleyen TÜV Rheinland Trafik Güvenliği ve Teknoloji Merkezi, geliştirilmiş temizleme formüllü BP Ultimate Euro Diesel’in yakıt tasarrufu sağlayarak daha fazla yol gitmeye yardımcı olduğunu onayladı.

Merkezi Almanya’nın Köln kentinde olan TÜV Rheinland tarafından verilen Sertifika’da; BP Ultimate Euro Diesel “sıradan” yakıtlarla kıyaslandığında, “yakıt enjektörlerini tortu oluşumuna karşı korur” ve “mevcut tortuları azaltıp motorun yakıt enjektörlerini temizleyerek yakıt tüketiminin düşmesine yardımcı olur” denildi.

Serfikada ayrıca, BP Ultimate Euro Diesel ile ilgili olarak “etkin bir şekilde yakıt sistemi içindeki metal parçaların paslanmasını önler” ve “köpük önleyici madde içererek, dikkate değer oranda daha az kokulu, daha temiz, daha hızlı ve daha güvenli doluma yardımcı olur” ifadelerine yer verildi. TÜV Rheinland, BP Ultimate Euro Diesel’in test ve analizlerinde TS, NF, ISO, CEC ve ASTM gibi milli ve uluslararası standartlara dayanan yöntemler uyguladı. TÜV Rheinland gözetimde gerçekleştirilen test ve analizler sonucunda detaylı teknik rapor hazırlandı.

TÜV Sertifikalı BP Ultimate Euro Diesel, müşterilerin bir üründe aradığı özellikler olarak sıralanan, ‘Kalite, performans, yakıt ekonomisi ve bakım masraflarının azalması’ beklentilerine çözüm olarak şirketin Almanya ve İngiltere’deki Global Akaryakıt Teknoloji Merkezlerinde BP’nin uzman bilim adamları ve mühendisleri tarafından geliştirildi.

BP Ultimate Euro Diesel, üstün temizleme gücü ile sıradan dizel yakıtlara kıyasla önemli katkılar sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Gerçekleştirilen testler BP Ultimate Euro Diesel’in gelişmiş motor temizleme gücü ile yakıt tüketiminin düşmesine yardımcı olduğunu ve sıradan yakıtlarla karşılaştırıldığında tek depoda 42 km’ye kadar daha fazla yol yapma olanağı sunduğunu ortaya koyuyor.

[/vc_column_text][vc_column_text]

LOJİYOL

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN