Brisa’ya Oyak Renault’dan Başarı Ödülü

20 Haziran 2014
Brisa’ya Oyak Renault’dan Başarı Ödülü

Brisa, Oyak Renault A.Ş. tarafından ‘2013 yılı Yan Sanayi Başarı Ödülü’ne değer bulundu.

Brisa, kalite ve teslimat güvenilirliği, teknoloji geliştirmedeki işbirliği ve doğru fiyat konumlandırması alanlarında yapılan değerlendirme sonucunda, sektöründe sürdürülebilir bir rekabet avantajına ulaşarak, ‘2013 yılı Oyak Renault Yan Sanayi Başarı Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Brisa Orijinal Ekipman Direktörü Oğuzhan Avdan ödüle ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Brisa ailesi adına bu ödülü almaktan büyük gurur duyuyorum. Her anlamda stratejik iş ortağı olarak gördüğümüz ve bu şekilde davrandığımız Oyak Renault’tan gelen bu ödül bizim için çok anlamlı. 2013 yılında Brisa her yönden çok başarılı iş sonuçları elde etti ve Japon ortağımız Bridgestone ile beraber Türkiye’deki ikinci fabrika yatırımımızı açıkladık. Bu yatırım bizim güçlü Türk otomotiv sanayine olan güvenimizi ve inancımızı da  gösteriyor.”

“Şirket olarak başarılarımızın arkasında yaptığımız her işte yaratıcılık ve yenilikçiliğin bulunmasının yanı sıra değerli iş ortaklarımıza sürekli değer yaratmanın bir kültür olarak benimsenmesi de bulunmaktadır.” diyen Avdan, “Oyak Renault ile olan iş birliğimizin artarak devam edeceğinden Brisa olarak hiç kuşkumuz yok. Bu ödülü almamızda katkıları bulunan her Brisa çalışanına ve bizi bu ödüle layık gören Oyak Renault ekibine teşekkürlerimi sunmak istiyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR 2927 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN