CAG Logistics, KOBİ’ler için kampanya başlattı

28 Nisan 2021
CAG Logistics, KOBİ’ler için kampanya başlattı

CAG Logistics, lojistik sektöründe bir ilk olan “Yol Arkadaşım – KOBİ Destek Paketi” kampanyalarını başlattı.

Soycan Şirketler Grubu’nun 1952 yılından bu yana tedarik zinciri ve lojistik yönetimi alanında faaliyet gösteren markası CAG Logistics, lojistik sektöründe bir ilk olan “Yol Arkadaşım – KOBİ Destek Paketi” ile pandemi sürecinde de KOBİ’lerin yanında olduğunu kanıtlıyor. Paket kapsamında KOBİ’ler destinasyon kısıtlaması olmadan bir yıl boyunca CAG Logistics ile yaptıkları taşımacılık işlemleri için yüzde 3’e varan oranlarda geri ödeme alarak hem yola çıkarken hem de yola çıktıktan sonra kazanıyor.

Türkiye’nin en büyük lojistik servis sağlayıcılarından biri olan CAG Logistics, 70 yıla varan tecrübesi ve “Zamanında, doğru yerde” mottosuyla uluslararası firmaların yanı sıra, orta ölçekli yerel firmalardan da oluşan ve hızla genişleyen müşteri portföyüne yönelik özel ve güncel çözümler sunmaya devam ediyor.

Firma, tüm dünyanın içinden geçtiği pandemi sürecinin, Türkiye ekonomisinin mihenk taşlarından olan KOBİ’ler üzerindeki yıpratıcı etkisine can suyu olabilmek ve ülkemizdeki ticari akışı aktif tutabilmek adına bir finansman paketi açıkladı. Bu kapsamda KOBİ’ler, destinasyon kısıtlaması olmadan bir yıl boyunca CAG Logistics ile yapacakları komple ve parsiyel taşımacılık işlemleri için yıl sonunda taşımacılık giderleri oranında nakit ödeme alacak. CAG Logistics, ihracat ve ithalat taşımalarını kendileri ile gerçekleştiren KOBİ’lere, bir yıllık taşıma masraflarından yüzde 3’e varan oranlarda geri ödeme sağlayacağı “Yol Arkadaşım – KOBİ Destek Paketi” ile tüm KOBİ’lerin yükünü hafifletmeyi amaçlıyor.

“Yol Arkadaşım – KOBİ Destek Paketi” geri ödeme oranları ise şu şekilde;

Geri ödeme oranları

  • 100.000 EURO’ya kadar 1 yıllık taşımacılık giderleri için yüzde 3 geri ödeme
  • 75.000 EURO’ya kadar 1 yıllık taşımacılık giderleri için yüzde 2 geri ödeme
  • 50.000 EURO’ya kadar 1 yıllık taşımacılık giderleri için yüzde 1,5 geri ödeme
  • 25.000 EURO’ya kadar 1 yıllık taşımacılık giderleri için yüzde 1 geri ödeme

KOBİ Destek Paketi ile ilgili ayrıntılı bilgiye firmanın web sitesinden ulaşılabilir: https://caglojistik.com/kobi-destek-paketi/

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN