DAF, DAF Connect işlevini genişletiyor

6 Nisan 2021
DAF, DAF Connect işlevini genişletiyor

DAF Connect Filo Yönetim Platformuna yeni işlevler ekleniyor.

DAF Trucks, çevrimiçi DAF Connect Filo Yönetim Platformuna bir kez daha yeni işlevler ekliyor. Eklenen web mağazası, DAF Connect aboneliklerinin sadece tek bir tıklamayla yönetilmesini sağlıyor ve açık platform artık 3. taraf filo yönetimi yazılımının kolay entegrasyonunu sağlıyor.

DAF’ın üretim hattından çıkan kamyonların çoğunda DAF Connect çevrimiçi filo yönetim platformu bulunur. DAF’ın kullanımı kolay çevrimiçi filo yönetim sistemi; kamyonların, sürücülerin ve lojistik süreçlerinin performansı hakkında istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bilgi veriyor. Veriler aracın çalışma süresini artırmaya, işletme maliyetlerini azaltmaya ve optimum kamyon verimliliği elde etmeye yardımcı oluyor.

DAF Connect Webshop
DAF Connect Portal’daki web mağazası, taşıma operatörlerinin DAF Connect aboneliklerini yalnızca tek bir tıklamayla yönetmelerine yardımcı oluyor. Sonuç olarak sözleşmeler, kullanıcı dostu özelliklerine ve verimliliğe katkıda bulunan ek çevrimiçi hizmetlerle genişletilebiliyor.

Kısaca genel bakış
DAF Connect Pazarlama Müdürü Jorg Wijnands: “Web mağazası, abonelikleri yönetmeyi çok kolaylaştırıyor. Çevrimiçi pano, hangi uygulamaların satın alınabileceği veya uzatılabileceği konusunu tek bir bakışta gösterir.” dedi.

DAF Connect Açık Platformu
Bir diğer yenilik de DAF Connect’in diğer filo yönetim sistemlerine göre büyük avantajlarını gösteren DAF Connect Açık Platformunda yapılan iyileştirmeler. Seçili 3. taraflar arasındaki güvenilir iş ortaklıklarına dayanan DAF Connect, artık mevcut Filo Yönetim Sistemleri (FMS) ve Taşıma Yönetim Sistemleri (TMS) ile kolay entegrasyon sağlıyor.

Geliştirilmiş 3. taraf yazılım entegrasyonu
DAF Connect Açık Platformu ayrıca güvenilir 3. taraf filo yönetimi tedarikçilerinin verileri doğrudan Connect’ten almasını sağlıyor. Bu, araçtaki maliyetli donanım modüllerinin sayısını azaltıyor ve müşteriler için toplam sahip olma maliyetini azaltan tak çalıştır entegrasyonunu mümkün kılıyor. Jorg Wijnands, sözlerini şöyle tamamladı: “DAF Connect Açık Platformu, profesyonel taşımacılık çözümlerinin donanım entegrasyonu için en esnek çözümdür.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN