DAF Trucks “2021 Yılı İrlanda Filo Kamyonu Markası” ödülünü kazandı

2 Kasım 2020
DAF Trucks “2021 Yılı İrlanda Filo Kamyonu Markası” ödülünü kazandı

DAF Trucks, “2021 Yılı İrlanda Filo Kamyonu Markası” ödülüne layık görüldü.

DAF Trucks, İrlanda’nın önde gelen karayolu yük taşımacılığı ve ticari araç dergisi olan Fleet Transport tarafından “2021 Yılı İrlanda Filo Kamyonu Markası” ödülüne layık görüldü. Bu ödül, farklı markalı kamyonlardan oluşan filoların sahipleri ve operatörleriyle yapılan kapsamlı bir dizi görüşmenin sonunda verildi.

Filo denince çoğunluğun tercihi
Fleet Transport Dergisi baş editörü Jarlath Sweeney, “Bu unvan, DAF Trucks’ın ‘Filo Denince Çoğunluğun Tercihi’ olduğunu teyit ediyor. Filo segmentinde devamlı ve artan oranda varlık gösteren DAF Trucks, İrlanda filo pazarına kapsamlı araç kombinasyonu ve yapılandırması imkanları sunuyor.” dedi.

Mükemmel performans
Jarlath Sweeney şunları ekledi: “Sürücüler DAF araçlarının konforunu övmekle bitiremezken filo yöneticileri de DAF’ın her daim benimsediği en yüksek taşıma verimliliğini elde etme hedefine hayranlık duyuyor. Bu hedefe yönelik çalışmalar arasında geniş bir Onarım ve Bakım teklifi portföyü ve mükemmel satış sonrası servisi yer alıyor. Bu hizmetlerin her ikisi de farklı markalı araçlardan oluşan filolarla çalışan taşıma şirketlerinden büyük takdir görüyor. Yol yardımına ihtiyaç duyduğumuzda DAF’ın mükemmel servis ağı 7/24 yardımcı oluyor.”

Ekstra değer
“Bu gibi ödüller verilirken taşıma operatörlerinin günlük deneyimleri göz önünde bulundurulur. Bu da ödülün değerini artırır.” diyen DAF Trucks Pazarlama ve Satış Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, “Amacımız müşterilerimize en düşük sahip olma maliyetini, en iyi bayi ağını ve benzersiz 7/24 yol yardımını en yüksek düzeyde sürücü konforu ve güvenliğiyle birlikte sunmak. Tüm bunların bu ödüle yansıdığını görmekten gurur duyuyorum.” açıklamasında bulundu.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN