DAF Trucks, Adex Akademi ile işbirliği yaptı

11 Nisan 2017
DAF Trucks, Adex Akademi ile işbirliği yaptı

DAF Trucks Türkiye, teknik ve uygulamalı eğitim alanında yaptığı işler ile adını duyuran Adex Akademi ile işbirliği yaptı.

Filoların verimli ve güvenli kullanılmasında ekonomik sürüş tekniğini bilmek büyük önem taşıyor. Konuyla ilgili eğitim alan sürücüler, kullandıkları aracın daha az yakıt tüketmesini sağlıyorlar. Bu da yüzlerce araçtan oluşan filoya sahip firmalar yakıt giderlerinde çok önemli miktarlarda tasarruf anlamına geliyor. İşin bir de güvenlik yönü var ki o da çok önemli. Bu gibi eğitimlerle sürücüler daha güvenli araç kullanma tekniklerini de öğreniyorlar.

DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark ve Ayhan Gökdemir işbirliği sözleşmesi imzaladılar.

İşte DAF Trucks Türkiye de buradan hareketle ekonomik ve güvenli araç sürüşü için önemli bir adım attı. DAF Trucks Türkiye, teknik ve uygulamalı eğitim alanında yaptığı işler ile adını duyuran Adex Akademi ile işbirliği yaptı. DAF Trucks Türkiye ve Adex Akademi uygulamalı eğitimler üzerine çözüm ortaklığı kontratı imzaladı ve DAF Akademi kuruldu. Adex Akademi; DAF Türkiye adına ürünve teknik eğitimlerin yapılmasını sağlayacak. Ayrıca DAF müşterilerine de araç ve güvenlik, ekonomik sürüş üzerine eğitimlerin verilmesini sağlayacak.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN