DAF üretim hedeflerinde rekora ulaştı

3 Eylül 2019
DAF üretim hedeflerinde rekora ulaştı

DAF Trucks, Eindhoven’da 100,000’inci yeni jenerasyon CF ve XF üretimini tamamladı.

DAF Trucks, Eindhoven’da 100,000’inci yeni jenerasyon CF ve XF üretimini tamamladı. DAF Trucks, ilk defa bu kadarhızlı 100,000’lik seri üretti. 100,000’inci araç, DAF XF 450 4×2 FT Super Space Cab, Belçika’daki Gheys Nakliyat’akutlamayla teslim edildi.

Eindhoven, DAF Trucks’ta ve Büyük Britanya Leyland Trucks’ta,Temmuz 2017’den bu yana şimdiki jenerasyonun XF ve CF araçları üretiliyor. O zamandan beri en az 100,000 birim üretildi.

DAF, halihazırda 100,000 en yeni jenerasyon XF ve CF üretmişti. 100,000’inci tırın anahtarları ise Yönetim KuruluBaşkanı, Harry Wolters tarafından Gheys Nakliyat ortaklarındanLuc Gheys’e teslim edildi.

DAF Trucks Yönetim Kurulu Başkanı Harry Wolters: “Bu kadarçabuk hedeflere ulaşılması yeni jenerasyon tırların kalite veyeterlilik göstergesidir. Müşterilerimiz, tırlarımızda güvenirlilik, benzin tasarrufu, düşük işletim maliyeti ve en önemlisi sürücükomforuna övgüler yağdırmaktadır. DAF’ın Avrupa’da birinciolmasına şaşırmamalı.” diye konuştu.

100,000’inci tırımız Belçika’da Gheys Nakliyat’a yük ve konteyner taşımasında özelleştirilmesi için nakledildi.

Luc Gheys“DAF Trucks’la uzun bir geçmişimiz var. Babamın 80’lerde kullandığı tır DAF Coach’tu ve bir çekiciye dönüştürülmüştü. O zamandan beri DAF filomuzda çok öenmli bir yere sahip. DAF tırlar ve DAF bayisi Lavrijsen’le güzel tecrübelerimiz oldu. Bu yüzden şu anda filomuzda 80 DAF bulunmakta ve bu sene busayıya 25 DAF daha eklemek istiyoruz. “ dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN