DAF’tan kamyon sürücüleri için Spotify çalma listeleri

17 Aralık 2019
DAF’tan kamyon sürücüleri için Spotify çalma listeleri

DAF, Spotify’da sürücüleri tarafından ve sürücülerimiz için derlenen dokuz çalma listesi sunuyor.

Yolda çalınabilecek en iyi müzikler için DAF, Spotify’da sürücüleri tarafından ve sürücülerimiz için derlenen dokuz çalma listesi sunuyor: DAF Trucker Tracks. Her kamyon şoförü kendi favori şarkılarını özel DAF Trucker Tracks web sitesine girerek listeye ekleyebiliyor.

Müziksiz bir yolculuk, tekerleksiz bir kamyon gibi. Müzik ortamı belirliyor, üstelik “Ben buyum” demek için kişisel bir ifade şekli.

DAF Trucker Tracks, muhteşem çeşitlilikte müzik zevklerine hitap eder. DAF Trucks Sosyal Medya Uzmanı Roel Koppers şöyle diyor: “Birçok rock, country ve pop şarkısı alıyor ve bu türleri klasikler, hardstyle, dans ve Noel şarkıları gibi ayrı listelere ayırıyoruz.”

Koppers’ın dikkatini çeken başka neler var? “Alman Schlager müziği, Portekiz Fadosu, İrlanda’ya özgü bar şarkıları, Avustralya rock müziği, İtalyan rap müziği ve Fransız şarkılarıyla dolu yepyeni bir dünyayla karşılaştım. Bugün biri bana Mediaeval Baebes’in bir şarkısını gönderdi. Garip ama aynı zamanda muhteşem bir şarkı! Üstelik şarkıların çoğu iyi bilinen parçalar. Kamyon şoförleri arasında Dire Straits, AC/DC, U2, Volbeat, Metallica, Tony Justice ve Armin van Buuren kesinlikle oldukça popüler.”

DAF Trucker Tracks’a şarkı kaydetmek için www.daf.com/truckertracks adresine gitmek gerekiyor. Liste düzenli olarak güncelleniyor.

DAF, Spotify’da DAF sürücüleri tarafından ve sürücüler için derlenen 9 çalma listesi sunuyor: DAF Trucker Tracks. Favori şarkılarınızı DAF Trucker Tracks web sitesine kaydedebilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN