DKV ile Polonya’da yeni ödeme sistemine kolay geçiş

29 Temmuz 2021
DKV ile Polonya’da  yeni ödeme sistemine kolay geçiş

DKV, viaTOLL ödeme sisteminden eToll sistemine geçecek olan Polonya’da ön kayıt olanağıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Avrupa’nın önde gelen mobilite hizmetleri sunucusu DKV, viaTOLL ödeme sisteminden eToll sistemine geçecek olan Polonya’da ön kayıt olanağıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Polonya’da halen paralı yol ödemeleri için kullanılan viaTOLL sistemi 30 Eylül 2021’de sona erecek ve onun yerini uyduya dayalı eToll sistemi alacak.

DKV Mobility bu geçiş sürecinde sorun yaşamamaları için müşterilerine ön kayıt yapabilecekleri bir portal sunuyor. Bu portalda yeni ödeme sistemine kayıtlar ve kutu değişiklikleri kolayca yapılabilecek. Mevcut viaTOLL kutuları ise eylül ayının sonuna kadar kullanılabilecek.

Bu süreçte DKV Mobility müşterilerionline ön kayıt yapabilecekler. Ön kayıt sayesinde müşteriler erken ve sorunsuz bir geçiş süreci yaşarken yeni güncellemeleri de hızla alacaklar.

Mevcut kutular eylüle kadar kullanılabilir

DKV Mobility Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Jérôme Lejeune konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Müşterilerimizin Polonya’daki yeni ödeme sistemine kolayca geçişlerini sağlamak için hazırlıklarımızı tamamladık. Müşterilerimiz mevcut kutularını Eylül ayının sonuna kadar her zamanki gibi kullanmaya devam edebilirler. Kayıt portalımız sayesinde kısa bir süre içinde eToll sistemine kolayca geçebilecekler.”

Daha fazla bilgi için: https://www.dkv-euroservice.com/tr/

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN