Dünya Otomotiv Konferansı yapılacak

9 Ekim 2019
Dünya Otomotiv Konferansı yapılacak

Dünya Otomotiv Konferansı, 17 Ekim’de Istanbul Wyndham Levent’de gerçekleşecek.

Dünya Otomotiv Konferansı’nda; 40 ülkeden 600 üzeri sektör yöneticisi bir araya gelecek. Uluslararası ismiyle World Automotive Conference, bölgede lider 40 üzeri ülkeden çok sayıda üst düzey konuğu bir araya getirerek; değişen sektörde doğru üretim, ihracat ve pazarlama stratejilerini belirleyen paylaşımlar içermekte ve işbirlikleri için uygun ortam sağlamakta.

Geleceğin lider firmaları bu zirvede şekilleniyor

Zirvede bu yıl; global ticaret anlaşmaları, Brexit, sektörde yaşanan daralma başta olmak üzere stratejik konuların yanı sıra mobilite, işbirlikleri, akıllı üretim, 5. seviye otonom araçlar ve yapay zeka, mobiliteye gereksinimlerine uygun iç dizayn inovasyonu, değişen tedarik zinciri süreçleri gibi konular ön plana çıkmaktadır.

Hangi firmalar katılıyor?
ABB, Anadolu Isuzu, Atlas Copco, Beycelik Gestamp, BMC, BNP Paribas, Borçelik, Chassis Brakes, CHEP, Continental, Daiichi, Delphi, Ege Fren, Ford Otosan, GCS Test, GE Digital, Google, Group Renault, Hattat Traktör, Honda, Hyundai Assan, HP, Jantsa, Karsan, Kia Motors, Kordsa, Kuehne + Nagel, KUKA, MAN, Maxion Wheels, Mercedes Benz Türk, Nissan, OMRON, Otokar, Otokoç, Oyak Renault, Petrol Ofisi, PwC, Robert Bosch, Rollmech, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Scania, Temsa, TOFAŞ Fiat, Toyota Turkey, Tubitak, Vestel, Wagner Kablo… zirvede yer alacak firmalardan bazıları.

Otomotiv sektörü ve etrafındaki sektörler bir araya geliyor
Dünya Otomotiv Konferansı’na önde gelen otomotiv üreticilerinin yanında otomotiv sektörüyle bağlantılı, teknoloji şirketleri, yan sanayiler, demir-çelik, sigorta, finans, mühendislik sektörlerinden katılımlar gerçekleşiyor. Üst düzey ve çeşitli katılımlarla birlikte, sektörler arası işbirliği yapma ve katma değer sağlama fırsatı bulunuyor.

Zirvenin sponsorları, konuşmacıları ve programı için: www.dunyaotomotivkonferansi.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN