GEFCO TürkTraktör için dünya ve ay arası mesafeden fazla yol katedecek

4 Eylül 2018
GEFCO TürkTraktör için dünya ve ay arası mesafeden fazla yol katedecek

GEFCO, TürkTraktör’le imzaladığı anlaşma kapsamında Dünya ve ay arasındaki mesafe kadar (384.400 km) yol katedecek.

GEFCO; TürkTraktör için geçtiğimiz yıllarda yürüttüğü lojistik hizmetlerini bu yıl yeni bir sözleşmeyle devam ettiriyor. İmzalanan sözleşme çerçevesinde, GEFCO, TürkTraktör için dünya ve ay arası mesafeden fazla yol katedecek.

GEFCO, Türkiye traktör üretiminde öncü şirket olan TürkTraktör’ün Sakarya’daki Erenler Fabrikası’ndan ya da GEFCO Lojistik Aktürk Araç Deposu’ndan çıkışı yapılan traktör ve biçerdöverlerin; tüm Türkiye’de 70 noktaya ve son tüketiciye taşımalarını üstleniyor.

Proje kapsamında, GEFCO ekipleri senede 450.000 km yol yapacak. GEFCO; TürkTraktör’e hem maliyet hem de zaman açısından fayda sağlayabilmek için, farklı nakliye türleri kullanacak. Optimum verimliliğin ana hedef olduğu projenin en az 3 yıl sürmesi planlanıyor.

TürkTraktör’ün, 1954 yılında kurulmasından bu yana, Türkiye’de tarımın gelişmesine katkı sağladığının altını çizen GEFCO Türkiye Satış & Pazarlama Direktörü Serkan Çelik şunları söyledi: “GEFCO olarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onlara değer yaratmak en büyük önceliğimiz. Ağır Yük Taşımacılığı konusunda sahip olduğumuz bilgi ve deneyimle öncü ve aynı zamanda da pazarının lideri olan bir üreticiye uzun süreli olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.”

GEFCO’nun Türkiye’de İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Mersin ve İzmit’te ve ayrıca Orta Doğu ülkelerinde, Türkiye kontrolünde yönetilen, tesisleri bulunuyor. Şirket Karayolu, Havayolu, Denizyolu, Trenyolu gibi nakliye hizmetleri ile beraber gümrük, depo, vergi temsilciliği gibi konularda da katma değerli hizmetler sunuyor. Türkiye’de toplam 22.000 m2 kapasiteye sahip depo alanı bulunan şirket, 2017’de 22.000 FTL<L taşıma, 150.000 adet de grupaj yükleme gerçekleştirdi. Ayrıca, şirket uzmanlık alanı olan otomotiv taşımasında da Türkiye’de 360.000 araç taşıma hacmine ulaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN