gelal: Türkiye’nin lojistik Süper App’i

17 Mart 2021
gelal: Türkiye’nin lojistik Süper App’i

gelal, Türkiye’deki tüm lojistik çözümleri tek platformda topluyor.

Türkiye’de tüm lojistik çözümleri tek platformda toplayan gelal, kurumsal firmalara ve bireysel göndericilere sunduğu teknolojik çözümlerle lojistik süper app olma özelliği taşıyor. Süper App akımının Türkiye’deki öncülerinden gelal, kurumsal firmalara e-ticaret lojistiği, gün içi dağıtım ve gün içi toplama gibi hizmetlerin yanı sıra, bireysel kullanıcılara kurye, kargo, nakliye ve evcil hayvan taşımacılığı gibi birçok hizmeti bir arada sunuyor.

Çin’den yayılmaya başlayan ‘’süper app’’ akımının örnekleri, tüm dünyada görülmeye başladı. Lojistik sektöründe kargo, kurye, parça eşya, nakliye, ev taşıma, evcil hayvan taşıma ve son olarak gelal yük taksi hizmetlerini tek platformda bir araya getiren gelal, “Türkiye’nin Lojistik Süper App’i” olarak anılmaya başladı. Uygulama, kurumsal firmalara e-ticaret lojistiği, depolama ve mağazadan teslimat gibi lojistik çözümlerin yanı sıra, gün içi dağıtım ve gün içi toplama hizmetleri de sunuyor. Bunların yanı sıra, bireysel kullanıcılara ise hızlı kurye, hızlı kargo, nakliye, evden eve taşıma, parça eşya taşıma ve evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerini bir arada sunuyor.

Avrupa’nın yeni yeni tanıştığı ‘’süper app’’ kavramı, Çin’de ortaya çıkan çok sayıda ürün ve hizmetin tek bir çatı altında toplandığı portallar olarak tanımlanıyor. E-ticaret ağında gerçekleşen büyüme ile birlikte öncü şirketler hizmetlerini genişleterek süper app olma yolunda önemli adımlar atıyor. Lojistik sektörünün Türkiye’deki dijital dönüşüm öncüsü gelal, her geçen gün hizmet ağını geliştirerek Türkiye’nin süper app’leri arasındaki yerini koruyor.

Geçtiğimiz günlerde bünyesine “gelal Yük Taksi” hizmetini ekleyen ve bunun yanı sıra kargo, kurye, parça eşya, nakliye, ev taşıma gibi tüm lojistik faaliyetleri tek platformda toplayan gelal, taşıma sektörüne köklü teknolojik çözümler getirmeye devam ediyor. gelal, bünyesine kattığı her yeni hizmetle bir “süper uygulama” olarak bireysel kullanıcıların yanı sıra kurumsal firmalara yönelik çalışmalarını da sürdürüyor. E-ticaret yoğunluğunun arttığı dönemde gün içi dağıtım ve gün içi toplama hizmeti de sunarak firmaların teslimat sürecini kolaylaştırıyor.

Gün İçi Dağıtım

Kurye, kargo ve nakliye hizmetlerini bir araya getirerek dakikalar içinde teslimatı sağlayan gelal’da gönderiler, uygulama ya da gelal.com üzerinden kolayca oluşturulabiliyor. Tüm ürünler belirtilen adresten belirtilen saatte teslim alınıyor ve hiçbir aktarma merkezine uğramadan alıcısına direkt olarak teslim ediliyor. Bu sayede çoklu gönderiler aynı gün, uygun fiyata, güvenle teslim ediliyor. Gün içi dağıtım konusunda firmalara teknolojik çözümler sunan gelal ile teslimat süreci hızlanıyor ve firmalar müşteri memnuniyetini artırıyor.

Gün İçi Toplama

Firmaların lojistik ihtiyaçlarına odaklanan gelal, gün içi toplama hizmeti de sunarak firmaların ürün dağıtımını hızlı ve ekonomik gerçekleştiriyor. Ürünler önceden belirtilen saatte belirtilen adreslerden toplanarak dağıtıma hazır hale getiriliyor. Böylece tüm teslimatların dağıtımı en hızlı şekilde yapılıyor. Gün içi toplama konusunda kurumsal taleplere çözüm getiren gelal, firmaların lojistik ve tedarik zinciri yönetimine hız kazandırıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN