“Hedefimiz dünya sıralamasında liderliğe ulaşmak”

8 Mayıs 2017
“Hedefimiz dünya sıralamasında liderliğe ulaşmak”

Dünya sıralamasında önemli bir yere geldiklerini söyleyen Arvento Genel Müdürü Özer Hıncal, “Hedefimiz dünya sıralamasında liderliğe ulaşmak.” dedi.

Araç takip sistemleri alanında son 11 yıldır pazar lideri olan Arvento, geleneksel Yıllık İş Ortakları Toplantısı’nın 11.cisini Antalya Mardan Palace Hotel’de gerçekleştirdi. Bu yılki sloganı “Gelecek Bizim” olan toplantıda iş ortakları ile sektöre dair dünya ve Türkiye trendleri konuşuldu.

Yenilikçi yaklaşımı ve yaratıcı Ar-Ge çalışmalarıyla sektörde fark yaratan Arvento, Türkiye ve 20 yabancı ülkeden 700 iş ortağının katıldığı Yıllık İş Ortakları Toplantısı’na ev sahipliği yaptı. Bu yıl 11’incisi gerçekleşen etkinlikte; Arvento’nun 2016 değerlendirmesi ve 2017 vizyonu iş ortakları ile paylaşıldı.

Bu yıl “Gelecek Bizim” sloganı ile dikkat çeken toplantıda konuşan Arvento Genel Müdürü Özer Hıncal “Hep birlikte son 11 yıldır Türkiye’deki pazar liderliğimizi koruduk ve dünya sıralamasında önemli bir yere geldik. Hedefimiz dünya sıralamasında liderliğe ulaşmak. Bu yolda birlikte emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz“ dedi.

U-Blox Bölge Satış Müdürü Mark Castillo ve Başarsoft CEO’su Alim Küçükpehlivan’ın da söz aldığı toplantıda; sektördeki gelişmeler ve Türkiye ve dünya trendleri ön plana çıkarken yeni teknolojiler ve ürünlerin de tanıtımı yapıldı.

Etkinliğin son akşamında yemeğin ardından yapılan törende en başarılı iş ortakları ve iş ortağı personelleri ödüllendirildi. Gece, ünlü popçu Altay’ın sahne almasıyla sona erdi.

 

PROFİL: ARVENTO

Kendini mobil sistemler geliştirip üretmeye adamış bir teknoloji şirketi olan Arvento, araç takip ve filo yönetim sistemleri, nesne- kişi takip sistemleri, tekne takip sistemleri ve M2M çözümleri geliştirip üretiyor. Tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği teknolojiyi 3 kıtaya ihraç eden Arvento, 760 binin üzerinde cihaz referansı ve 61 binin üzerindeki müşteri sayısı ile alanında Türkiye’de pazar lideri, dünyanın ise en büyük ilk 5 şirketi arasında yer alıyor. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN