Horoz Lojistik üst yönetiminde yeniden yapılanma

24 Eylül 2019
Horoz Lojistik üst yönetiminde yeniden yapılanma

Horoz Lojistik şirket içinde yeni görev dağılımı yapıldı. Ayrıca, yönetim kadrosuna Borusan Lojistik’ten Cem Savcı da dahil oldu.

Horoz Grup Şirketlerinden Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş.‘nin üst yönetim kadrolarında şirket stratejileri doğrultusunda organizasyonel yapılanmaya gidilme kararı alındı.

Yeni yapılanmaya göre; 2006 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketimizin çeşitli faaliyetlerinde Grup Başkanı pozisyonunda görev alan  Mehmet Aykut Aygüven İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

1997 yılından bu yana Horoz Grup şirketlerinde Genel Müdür ve Grup Başkanı pozisyonlarında görev alan Gürkan Gürbüz ise İcra Kurulu Başkan Yardımcısı oldu. 

1998 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketin operasyonel ve İş Geliştirme departmanlarında çeşitli pozisyonlarda yönetici olarak görev alan, en son Dağıtım Operasyon İş Geliştirme Direktörü olarak çalışan  İlker Özkocacık’ın yeni görevi ise Yurtiçi Lojistik Grup Başkanlığı oldu. 

1987 yılından bu yana Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketimizin Uluslararası Karayolu Taşımaları faaliyetinde çeşitli pozisyonlarda yönetici olarak görev alan, en son Operasyon Direktörü pozisyonunda bulunan Naci Altun, UKT Grup Başkanı görevine atandı.

Horoz Lojistik’in bünyesindeki atamaların yanı sıra, 2003-2019 yılları arasında Borusan Lojistik bünyesinde Satış ve Operasyon faaliyetlerinde yönetici pozisyonlarında farklı görevlerde yer alan, en son İcra Kurulu Üyesi görevinde bulunan Sinan Cem Savcı Eylül 2019 tarihi itibari ile Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş.’de İş Geliştirme Grup Başkanı pozisyonunda göreve başladı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN