Hüner, 40 adet IVECO S-WAY çekici yatırımı yaptı

25 Mayıs 2021
Hüner, 40 adet IVECO S-WAY çekici yatırımı yaptı

IVECO yetkili satıcısı Istanbul Fiat, IVECO S-WAY çekicileri Hüner’e teslim etti.

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından Istanbul Fiat Otomotiv satışını gerçekleştirdiği 40 adet S-WAY AS440S51 T/P çekicileri Hüner Uluslararası Taşımacılık firmasına teslim etti.

Hüner’in Hadımköy merkez ofisinde gerçekleşen teslimat törenine; Hüner adına İbrahim Hüner, Arda Hüner katılırken; IVECO adına IVECO Genel Müdürü Hakkı Işınak, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz, Hafif Orta Vasıta Satış Müdürü Erkan Erşin, Ağır Vasıta Bölge Satış Müdürü Yusuf Pekel, Istanbul Fiat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı, Genel Müdürü Hikmet Yılgör,  Istanbul Fiat Ağır Vasıta Satış Müdürü Alper Akbay, Satış Temsilcileri Eray Üstün ve Ersel Ersöz katıldı.

Türkiye’de yüzde 100 yerli sermayeli en büyük uluslararası taşımacılık firması oldukları olduklarını ifade eden İbrahim Hüner filolarında 50 adet IVECO çekici bulunduğunu ve bu araçlardan memnun oldukları için tekrar tercihlerini IVECO S-WAY’den yana kullandıklarını ifade etti.

Istanbul Fiat yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı ise yaptığı konuşmada, “Bu teslimat Hüner ile ilişkimizde önemli bir adım, kendilerine satış sonrasında da en iyi hizmeti vereceğiz.” dedi.

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ise şunları söyledi: ”Hüner aynı zamanda önemli bir iş ortağımız, daha önce teslim ettiğimiz ürünlerden ve satış sonrası hizmetlerimizden memnun olmaları çok sevindirici, bu yatırımın Hüner ailesine hayırlı olması diliyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN