Infosys, dijital dönüşümü desteklemek için GEFCO’yla anlaştı

14 Ocak 2020
Infosys, dijital dönüşümü desteklemek için GEFCO’yla anlaştı

Infosys GEFCO’yla GEFCO’nun gelecek 5 yıldaki dijital dönüşümünü desteklemek için anlaştı.

Yeni jenerasyon dijital servislerde bir dünya lideri olan Infosys, GEFCO’yla GEFCO’nun gelecek 5 yıldaki dijital dönüşümünü desteklemek için anlaştı.

Infosys, GEFCO’nun önemli bir ve teknoloji ortağı olarak, GEFCO Grup’un gelecek jenerasyon uygulama yönetimi servislerinin dönüşümüne yardımcı olacak. Bu servislerin temeli üzerinde çalışmaya başlayan Infosys, ayrıcaCanlı Kurumsal’ hizmetini kullanarak GEFCO’nunDijital Yerlibir kuruluşa dönüşmesine destek olacak. Bu sayede GEFCO’nun yeni tedarik zinciri yeteneklerinin bilgileri gerçek zamanlı olarak elde etmesini ve işlemesini sağlayacak. Ek olarak, GEFCO’nun değer zincirinde akıllı ve etkili bir şekilde yanıt vermesine yardımcı olmak adına çok düşük bir gecikme payıyla öngörüler üretecek. Ortaklıktaki son hedef ise GEFCO’nun yeni sürdürülebilir rekabet avantajı kaynakları oluşturmasına ve müşterileri için ürettiği değeri artırmasına yardımcı olmak.

GEFCO Bilişim Kurulu Başkanı Jean-Luc Galzi; “Infosys ile dijital dönüşüm yolculuğumuza başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dijital inovasyon tedarik zinciri sektörünün temeli. Yeni ortaklığımız, GEFCO’nun uzmanlığını güçlendirmeye ve müşterilerimizin işlerine değer katmamıza olanak sağlayacak.” dedi. 

GEFCO Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Global Perakende, Paketlenmiş Tüketim Maddeleri ve Lojistik Başkanı Karmesh Vaswani ise “Infosys olarak, GEFCO’nun dijital dönüşüm yolculuğunda bizimle ortak olma konusunda, bize duyduğu güven ve bağlılığa çok değer veriyoruz. “Mümkün OlanınSanatıkonusunda ortak bir vizyonumuz var. Yeni performans eşiklerini ölçeklendirmeye ve GEFCO’nun pazar liderliğini daha da geliştirmeye yardımcı olmak için Canlı Kurumsal’ yaklaşımımızı uygulayacağız.” diye konuştu. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN