İran Nakliye

22 Eylül 2021
İran Nakliye

Türkiye – İran arası ilişkiler özellikle sanayi alanında ön plandadır.

İki ülke arasında gerçekleşen üretim alım ve satımlarında nakliye işlemleri ülkemizde farklı noktalarda gerçekleşir. İhracat-İthalat ilişkinlerinde buna bağlı olarak iki ülke arasında transit ticaret yapılır. Buna istinaden firmaların İran nakliyesinde uygun navlunlarla yükler hızlı ve sağlam ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Saygınlar Nakliyat İran için yurtdışı nakliye hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir navlunlarla hizmetleri ile birçok alanda hizmet sunar.

İran Frigo Nakliye

Saygınlar Nakliyat tüm hizmetlerinde olduğu gibi ISO 9001 kalite sistemleri ile frigo nakliye hizmetleri sağlamaktadır. Frigo ürünlerine İran frigo taşımacılık için özel taşımacılık da deneyim ve birikimli şoförleri ile yaş meyve ve sebze ürünlerini teslim noktalarına taşır. Buna istinaden frigofik araçları ile   tenteli araç filosu taşımacılıkta güvenir ve belgeli olarak teslimat sağlar.

İran Frigo Nakliye Hizmeti Kapsamı Nedir?

Saygınlar Nakliyat hizmetlerinde İran frigo taşımacılık  için çeşitli donanımlı araçlar ile hizmet verir.  Aynı zamanda kuru yük taşımacılığının yanında soğuk ya da dondurulmuş yüklerin taşınması içinde özel frigo araçları ve işlemleri de bulunmaktadırFrigo taşımacılık ile özel olarak tasarlanan araçlar hizmet verir. Bununla birlikte yaş ve meyve sebze ve diğer gıda ilaç gibi yüklerin soğukluk derecesini koruyabilen araç kasaları vardır.

İran Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat, İran parsiyel nakliye konusunda araçları ve güvenli teslimatı ile uluslararası nakliyede deneyimi ile hizmet verir. Aynı zaman da Türkiye – İran arası ihracat ilişkilerinde parsiyel nakliye hizmetinde sistemli çalışmaları ile avantaj sağlamaktadır. Saygıllar Nakliyat İran’a parsiyel ve komple ve proje taşıma hizmetinde özmal araçları ile taşımacılık hizmeti verir.

Bununla birlikte İran parsiyel taşımacılık   ISO 9001 kalite onayı ile araçlar ülkemizden çıkış yapmaktadır. İran parsiyel taşımacılık için eğitimli ve geniş araç filoları ile parsiyel taşımacılıkta fark yaratmaktadır.

Kaynak: İran Nakliye Firmaları

İletişim: lojistik@sayginlarnakliyat.com

ADVERTORIAL

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN