İspanya’ya giriş yapan her beş Türk plakalı araçtan biri Sertrans’a ait!

30 Ağustos 2014
İspanya’ya giriş yapan her beş Türk plakalı araçtan biri Sertrans’a ait!

UND’nin 2013 yılı verilerine göre İspanya’ya 10 bin 485 adet Türk plakalı lojistik araç giriş yaptı. Veriler değerlendirildiğinde İspanya’ya giriş yapan her beş Türk araçtan birinin Sertrans’a ait olduğu görülüyor.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

İspanya’daki 20’nci yıllarını bu önemli başarıyla kutlayan Sertrans Logistics CEO’su Nilgün Keleş; “Ulusal ve uluslararası müşterilerimize tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik çözümler sunuyor ve inovasyon gücümüzle öne çıkıyoruz. Kurulduğumuz 1989 yılından beri İspanya taşımaları gerçekleştiriyoruz. Taşımaların yoğunlaşması nedeniyle; 1994 yılında İspanya’yı direkt hattımız yaptık ve karşılıklı haftalık seferlerimizi başlattık. 20 yıldır direkt olarak ithalat ve ihracat taşımaları gerçekleştirdiğimiz İspanya’ya özellikle tekstil ve hazır giyim ürünleri taşıyoruz.” dedi.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”2183″ img_link_target=”_self”][vc_column_text]

Dünyanın moda merkezlerinden biri olarak kabul edilen İspanya ile Türkiye arasındaki ithalat- ihracatın ve ekonomik ilişkilerin canlı tutulmasına katkıda bulunduklarını söyleyen Keleş, “Geliştirdiğimiz yeni ürün ve hizmetlerle bu hattaki yerli- yabancı, ithalatçı- ihracatçı müşterilerimizin en önemli ve en kuvvetli çözüm ortağı oluyoruz. 20 yıldır direkt sefer yaptığımız İspanya hattındaki uzmanlığımızı resmi verilerle de ortaya koyduk. 2013 yılı boyunca Türkiye’den İspanya’ya giren Türk plakalı her beş araçtan bir tanesinin Sertrans’a ait olması bunun önemli bir göstergesidir.” diye konuştu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

BARSELONA’YA 68 SAATTE VARIŞ

Sertrans Logistics, İspanya’daki uzmanlığını geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği “IQ+ Shuttle” adlı inovatif ürünüyle de pekiştirdi. “Uçak Hızında Karayolu Taşımacılığı” olarak adlandırdığı bu hizmet kapsamında İspanya’nın Barselona kentine 68 saatte taşıma hizmeti vermeye başlayarak lojistik sektöründe bir ilki de gerçekleştirdi. Bu hizmet, ürünlerinin karayoluyla, ancak uçak hızında ve süre garantili taşınmasını isteyen ithalatçı ve ihracatçı firmalar tarafından talep ediliyor.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN