Iveco, Antalya’da yeni tesisini hizmete açtı

29 Nisan 2019
Iveco, Antalya’da yeni tesisini hizmete açtı

IVECO, yeni tesisi ile Antalya ve bölgesindeki varlığını güçlendirdi.

IVECO, 27 Nisan’da açılışını gerçekleştirdiği Antalya yetkili servisi SAMKO’nun yeni tesisi ile Antalya ve bölgesindeki varlığını güçlendirdi. IVECO’nun Türkiye’deki en eski yetkili servislerinden biri olan SAMKO Otomotiv sürekli olarak kendini yenileyerek ağır vasıta segmentine daha iyi hizmet verebilmek için Antalya-Burdur karayolu üzerinde yeni bir tesis yatırımı gerçekleştirdi.

Açılış törenine SAMKO ortakları Nevzat Kaya, Mustafa Bilgiç, Selçuk Göçmez, Bilal Oktar, Şahinler Otomotiv Yönetim Kuruşu Başkanı Ali Şahin, Şahinler Otomotiv Antalya Satış Müdürü Ramazan Uyanık, Şahinler Otomotiv Antalya satış temsilcileri katıldı. IVECO Araç’ı temsilen ise Pazarlama ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz, Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Er, bölge ağır vasıta satış müdürü Murat Uçaklı, Yedek Parça Pazarlama ve Satış Müdürü Berke Nazlıoğlu, Satış Sonrası Bölge Teknik Müdürü Ertuğrul Sınar, Bayi ve İş Geliştirme yöneticisi Serkan Gündoğdu katıldı.

Düzenlenen açılış töreninde SAMKO Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Oktar şunları söyledi: “Biz Iveco’nun güçlü geleceğine inanıyoruz ve bugün yeni tesisimizi Iveco’nun en yeni ürünleri tanıtarak açmaktan  mutluluk duyuyoruz. 2200 m2’si açık alana sahip olan tesis 1950 m2 kare kapalı alana sahip olup, toplamda 4000 m2’ye oturmaktadır. 850 m2 servis alanı ile aynı anda 15 araca hizmet verebilecek kapasitede. Teside 27 kişi çalışıyor.”

Törende IVECO Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz, SAMKO ortaklarına günün anısına bir plaket takdim etti. Nevzat Kaya, Mustafa Bilgiç, Selçuk Göçmez, Bilal Oktar ve Tansu Giz plaket takdiminde bir arada.

Tesisin ön tarafında ayrıca araç teşhirine imkan veren 300 m2 modern kapalı showroom bulunuyor ve IVECO Antalya satış faaliyetleri IVECO’nun güçlü bayilerinden Şahinler Otomotiv tarafından burda yürütülüyor. Ege Bölgesi’nin önde gelen IVECO bayisi olan Şahinler tüm ticari araç segmentlerinde uzmanlaşmış ekibi ile burda IVECO’nun ürün gamındaki tüm modellerinin satışını gerçekleştiriyor.

Törende konuşma yapan Iveco Araç Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz ise şunları söyledi: “IVECO Türkiye olarak hızlı büyüyen bir markayız. Son 9 yılda pazar payımız iki mislinden fazla büyüdü. Bugün Türkiye’de 3,5 ton ve üstü kamyon segmentinde %7,8 pazar payımız ile üçüncü markayız. IVECO’nun yeniden yapılanma çalışmaları çerçevesinde SAMKO’nun  gördüğünüz yeni, modern tesisini hizmete sunuyoruz. Amacımız hem ürün hem hizmet anlamında tüm gücümüz ile  müşteriye daha yakın olmak. Ben SAMKO ailesine bu modern tesisi inşa ederek IVECO’ya olan inançlarını gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca SAMKO ile işbirliğine giderek burda tecrübeli ekibi ile başarılı bir satış faaliyeti yürüten Ege bölgesi bayimiz Şahinler Otomotiv’e de teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN