IVECO, Bediroğlu Lojistik’e 12 adet Daily teslim etti

1 Haziran 2021
IVECO, Bediroğlu Lojistik’e 12 adet Daily teslim etti

IVECO İzmir yetkili satıcısı Meyeks 12 adet Daily’yi teslim etti.

Bediroğlu Lojistik, 12 adet IVECO Daily yatırımı yaptı. Lojistik sektörünün önde firmalarından Horoz Lojistik’in taşımalarını yapan Bediroğlu Lojistik’e araçları MEYEKS Motorlu Araçlar tarafından kamyon ve kamyonet olmak üzere 12 adet Daily teslimatı gerçekleştirildi. 

İzmir Horoz ve Bediroğlu Lojistik firmasına ait depoda araçlar, Bediroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gökhan Bedir’e törenle teslim edildi.Teslimat törenini sonrası araçlarını teslim alan Gökhan Bedir, IVECO’dan memnun olduklarını, dolayısı ile tercihlerini yine IVECO’dan yana kullandıklarını ve yeni projelerle alımların devam edeceklerini ifade etti.

Törende konuşan Erdal Demir ise ”Araçlarımızın performansından son derece memnun olan firma yetkilileri ve çalışanları IVECO ve Meyeks ile iş ortaklıklarının uzun yıllar devam edeceğini dile getirmiş olup bu bize mutluluk vermiştir. Biz de markamızı ve bizleri tercih ettikleri için firma yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür eder, araçlarını iyi günlerde kullanmalarını temenni ederiz.” açıklamasında bulundu.

Daha sonra MEYEKS ortakları Fatih Cömert ve İsa Tokmak tarafından günün anısına Hasan Gökhan Bedir’e bir plaket takdim edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN