IVECO, Pegaus Havayolları’na 18 adet Daily teslim etti

21 Temmuz 2022
IVECO, Pegaus Havayolları’na 18 adet Daily teslim etti

Iveco yetkili satıcısı Iveco Otomotiv, Pegasus Havayolları’na satışı gerçekleştirilen 18 adet IVECO Daily aracı teslim etti.

Iveco yetkili satıcısı Iveco Otomotiv, Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketi olan Pegasus Havayolları’na satışı gerçekleştirilen 18 adet IVECO Daily aracı teslim etti.

Teslim edilen araçlar arasında 8 adet Daily 50C18 minibüs, 8 adet 35S16 Hi Matic çift kabin kamyonet, ve 1 adet DailY 35C16 kamyonet ve 1 adet 70C16 kamyon araç bulunuyor

Pegasus yetkilileri yaptıkları konuşmada araçların havalimanlarında apron hizmetlerinde, kabin Ekibi transferi, ayrıca yük taşımada kullanılacaklarını ifade ettiler. Daha sonra düzenlenen bir tören ile IVECO Otomotiv yetkilileri tarafından Pegasus yetkililerine bir plaket takdim edildi.

Törene; Pegasus’u temsilen  İdari İşler Kıdemlı Uzmanı Erdem Fırat, İdare İşler Destek Uzmanı Murat Arslan İdari İşler yetkilisiMurat Akdeniz katılırken, Iveco Otomotiv adına; Hafif ve Orta vasıta Satış Müdürü Özer İşler ve Satış Temsilcisi Serhat Uygun katıldılar. Törende bir konuşma yapan Özer İşler Pegasus ile eskiye dayanan bir ilişkileri olduğunu ve bunun devam etmesini arzu ettiklerini ifade etti.

Pegasus, Türkiye’nin en köklü ve büyük özel havayolu şirketidir. 91 uçaklık genç filosuyla 44 ülkede 124 noktada faaliyet gösteren Pegasus, kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uçuş hizmeti sunuyor.  Deneyimli kadrosu ve teknik ekibiyle uçuş emniyetine ve güvenliğine azami önem veren Pegasus, uyguladığı “low cost” (düşük maliyetli hava yolu) modeliyle uygun, ulaşılabilir fiyat politikası izliyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN