İzmir Ekonomi Üniversitesi’nden üniversite-sanayi iş birliği etkinliği

28 Haziran 2021
İzmir Ekonomi Üniversitesi’nden üniversite-sanayi iş birliği etkinliği

İzmir Ekonomi Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bölümü 13’üncü Üniversite-Sanayi İş Birliği Etkinliği gerçekleştirilecek. 

İzmir Ekonomi Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bölümü son sınıf öğrencileri, gelenekselleşen Üniversite-Sanayi İş Birliği Etkinliği’nde geliştirdikleri projeler ve sundukları çözüm önerileriyle gerçek lojistik problemlerine ışık tutmaya devam ediyor.

Son sınıf öğrencilerinin 2020-2021 Akademik Yılı boyunca İzmir Büyükşehir Belediyesi, Medical Park İzmir, Onurcan Ambalaj, Hepsiburada firmalarından firma temsilcileri ve Chalmers University of Technology ile University of Bremen’den akademik danışmanlarla birlikte yürüttüğü bitirme projelerinin final sunumları 29 Haziran 2021 Salı günü 10:00-13:00 saatleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Etkinliğin panel kısmında ana tema, Küresel Pandemi ile önemi artan Tedarik Zinciri Dayanıklılığı olacak. Türk Hava Yolları, Arkas Mısır ve Volvo Group Trucks Technology firmalarından önde gelen firma temsilcileri sektörel gelişmeler ve pandemi sırasında karşılaşılan sorunlara yönelik alınan tedbirler ile ilgili değerlendirilmelerde bulunulacak.

Zoom platformu üzerinden ve tamamı İngilizce olarak gerçekleşecek etkinliğe, www.tinyurl.com/Lojistik2021 linki üzerinden erişim sağlanabilecek.

https://dlm.ieu.edu.tr/tr

https://www.instagram.com/ieu.lojistikyonetimi/

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN