Japonya’dan Türkiye’ye “Deniz Yolu Parsiyel Direkt Servis”hizmeti başladı

1 Eylül 2014
Japonya’dan Türkiye’ye “Deniz Yolu Parsiyel Direkt Servis”hizmeti başladı

Yokohama, Tokyo, Nagoya, Osaka, Kobe ve Hakata artık İstanbul’a bağlandı. Direkt servis, daha hızlı ve daha kaliteli sevkiyat sağlıyor.

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2187″ img_link_target=”_self”][vc_column_text]

DHL bünyesinde yer alan hava ve deniz taşımacılığı uzmanı DHL Global Forwarding, Japonya’dan Türkiye’ye haftalık “deniz yolu parsiyel direkt servis”hizmetini başlattı. Yokohama Limanı’nı Türkiye’deki İstanbul Ambarlı Limanı’na doğrudan bağlayan bu yeni hizmet, Yokohama Limanı’nı Ambarlı Limanı’na 34 günde bağlayan mevcut deniz yolu taşımacılığı hizmetleriyle karşılaştırıldığında, sevkiyat süresini yaklaşık olarak 7 güne kadar kısaltıyor.

DHL Global Forwarding Japonya Ülke Müdürü Mark Slade, “Türkiye’nin, sadece Avrupa’ya değil, Asya’nın merkezine ve Orta Doğu’ya da yakın olan stratejik konumu sebebiyle uluslararası bir aktarma merkezi olarak hareket etmesi beklenmektedir. Japonya’dan Türkiye’ye gerçekleştirilen yeni ve rekabetçi LCL hizmeti ile,hem yeni gelişen Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya pazarlarına giriş yapmayı hem de işlerini büyütmeyi amaçlayan Japon müşterilerimize destek sağlamayı amaçlıyoruz.” dedi.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN