Karsan ve Lassa’dan Barselona’ya maça götüren kampanya

23 Haziran 2017
Karsan ve Lassa’dan Barselona’ya maça götüren kampanya

Karsan ile Türkiye lastik sektörünün lideri Brisa’nın öncü ve yerli markası Lassa, işbirliklerine bir yenisini daha ekledi.

Karsan ile Türkiye lastik sektörünün lideri Brisa’nın öncü ve yerli markası Lassa, işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda Karsan Jest+ alan araç sahiplerine, yeni araçları için Lassa’dan alacakları lastiklerde 150 TL’lik indirim ile çeşitli  hediyeler sunuluyor. Ayrıca, yapılacak çekilişle 3 şanslı Karsan Jest+ sahibi Lassa’nın sponsoru olduğu FC Barcelona maçı için İspanya seyahati kazanıyor.

 Kuruluşunun 50. yılını geride bırakan ve Bursa’da yer alan iki fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun toplu taşıma ve ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan ile Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, yıllardır devam eden işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Karsan fabrikalarında üretilen minibüslerin “ilk fabrika çıkış lastiği” olan Brisa’nın öncü lastik markası Lassa, Karsan’ın yeni nesil minibüs modeli Jest+ satın alan müşterilerine sene sonuna kadar sürecek özel bir kampanya başlattı. Bu kapsamda Lassa, Brisa yetkili satış noktalarından 4 adet lastik alacak yeni Jest+ sahiplerine 150 TL, 2 adet lastik alacaklara ise 75 TL değerinde lastik indirim kuponu sunuyor.

3 ŞANSLI JEST SAHİBİ FC BARCELONA MAÇINA GİDECEK

 

31 Temmuz tarihine kadar Jest+ satın alarak indirimli lastik kampanyasından yararlanacak müşteriler arasında 3 talihli ise Milli Piyango izniyle yapılacak çekiliş ile Ekim ayında oynanacak FC Barcelona maçını izleme şansı yakalayacak. Lassa’nın sponsorları arasında yer aldığı FC Barcelona’nın maçını izleme ayrıcalığını yakalayacak 3 talihli, aynı zamanda 2 gece 3 günden oluşan Barcelona seyahati hakkı kazanarak unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Kampanya kapsamında lastik indirim kampanyasından yararlanacak Jest+ sahiplerine, Lassa ve FC  Barcelona görselli promosyon malzemelerinden oluşan çeşitli hediye setleri de armağan ediliyor.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN