Klasiklerin Bahar Rallisi finişi gerçekleşti

22 Nisan 2019
Klasiklerin Bahar Rallisi finişi gerçekleşti

Mercedes-Benz Bahar Rallisi, muhteşem bir törenle finiş yaptı.

Klasik Otomobil Kulübü’nün düzenlediği Mercedes-Benz Bahar Rallisi, DAP Yapı’nın hayata geçirdiği İstMarina AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşen muhteşem bir törenle finiş yaptı. Rallinin ikinci günü kapsamında Kartal sahilde nostalji rüzgarı estiren klasiklerin İstMarina AVM Özel Etabı’ndaki mücadelesi renkli görüntülere sahne oldu.

Klasik Otomobil Kulübü’nün geleneksel Mercedes-Benz Bahar Rallisi, DAP Yapı’nın hayata geçirdiği Kartal’daki İstMarina AVM’nin ev sahipliğinde düzenlenen görkemli kapanış kokteyli ile sona erdi.

Klasik otomobil koleksiyonerlerini ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren Bahar Rallisi, iki gün boyunca İstanbul’un her iki kıtasını kapsayan 300 km’lik bir parkurda gerçekleşti. İstanbul’un Avrupa yakasında başlayan nostalji rüzgarı, araçların İstinye’den özel feribotlarla Çubuklu’ya geçmesiyle Asya Kıtası’na uzan. Rallinin ilk günü, Riva üzerinden Şile’ye doğru devam eden rotanın tamamlanmasıyla sona erdi. İkinci gün ise Şile’den başlayan rota Marmara Denizi’nden ilerleyerek İstMarina AVM Özel Etabı ile son buldu.

Aralarında Alfa Romeo, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroen, Mercedes, Oldsmobile, Plymouth, Pontiac, Porsche, Rolls-Royce ve Volkswagen gibi markaların klasik modellerinin yer aldığı 1950’li ve 1960’lı yıllara damgasını vuran 121 klasik otomobilin görsel şovu, Kartal sahildeki İstMarina AVM’de düzenlenen şık bir kokteylle sonlandı.

“Hayata dokunan organizasyonların destekçisiyiz”

İstMarina AVM ile Türkiye ve Anadolu Yakası’nın en büyük AVM’lerinden birini hayata geçirdiklerine dikkat çeken DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,İstMarina AVM kısa zamanda Anadolu Yakasının en gözde eğlence ve yaşam merkezi haline geldi. Bu vizyon ile ziyaretçilerimize yönelik sosyal ve kültürel etkinlikleri, yıl boyu değişik konseptler ile kesintisiz şekilde hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bugün de İstMarina AVM olarak böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluyuz. Kültür ve sanata verdiğimiz desteği otomobil sporları ile sürdürüyoruz. İnsan hayatına dokunan bu tarz organizasyonların destekçisi olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN