“Kuru Pilav Günü”nde kamyon şoförleri ile buluştu

18 Mayıs 2017
“Kuru Pilav Günü”nde kamyon şoförleri ile buluştu

Mercedes-Benz Türk, Çatalca Tır Parkı’nda kamyon şoförleriyle bir araya geldi.

Düzenlediği geleneksel “Kuru Pilav Günü”nde 450 kamyon şoförünü ağırlayan Mercedes-Benz Türk, yıl boyu etkinliklere devam edecek.

Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50. yılında da müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve servisi sunabilmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor. Şirket bu kapsamda yıl boyunca kamyon dinlenme tesislerinde kamyon şoförleri ile bir araya gelerek “Kuru-Pilav Günü” etkinliği organize ediyor.


Mercedes-Benz Türk önceki yıllarda büyük ilgi gören ve başarıyla tamamlanan “Kuru-Pilav Günü” etkinliğine bu yıl yeniden başladı ve ilk durak olarak Çatalca Tır Parkı’nda kamyon şoförleri ile buluştu. 18 Mayıs’ta gerçekleştirilen, Mercedes-Benz Türk yönetici ve çalışanlarının 450’yi aşkın kamyon şoförü ile bir araya geldiği etkinlikte katılımcılar gün boyunca çeşitli ikramlarla ağırlandılar.

Etkinlikte, katılımcılar Mercedes-Benz Türk yetkilileri ve kamyon ürün grubu temsilcileri ile birebir iletişim kurma fırsatının yanı sıra çeşitli hediyelere de sahip olma şansını yakaladılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN