Leyland, fabrika çıkışlı kasalı 10 bininci DAF kamyonunu üretti

5 Mart 2020
Leyland, fabrika çıkışlı kasalı 10 bininci DAF kamyonunu üretti

Leyland Trucks, Leyland tesisinde 10.000’inci “PACCAR kasasını” üretti. Kamyon, Sheffield’daki Hallam Express tarafından kullanılacak.

Leyland Trucks, Birleşik Krallık üretim tesisinde özel bir üretim hattı üzerinde birleştirilen, fabrika çıkışı 10 bininci “PACCAR kasa” modelini üretti. Bu; premium kasanın, Aerobody’nin ve tenteli kasaların tasarımını, üretimini ve kurulumunu içeren şirket içi kasa programı için önemli bir kilometre taşı olma özelliğine sahip.

Kamyon üreticileri arasında PACCAR kasa programı, DAF LF ve CF model serilerindeki 4×2 sabit kasalı kamyon şasilerinde mevcut. Royal Mail gibi lider müşteriler, 2007’de piyasaya sürülmesinden bu yana fabrika kasa programından yararlanıyor.

Bu fabrika çıkışı programda kasa, Aerobody ve tenteli modeller bulunuyor. Uzunluk, yükseklik ve genişlik, arka liftler ve aydınlatma gibi pek çok seçenek var. Ayrıca, aracın tamamen boyanması ve logo vb. uygulamalardan kapsamlı araç cilasına kadar müşteriye özel gereksinimler de dahil.

Hallam Express Genel Müdürü David Simpson (soldaki), Leyland Trucks Genel Müdürü Brennan Gourdie’den (sağdaki) fabrika çıkışı 10.000’inci PACCAR kasalı yeni kamyonunun anahtarını alıyor.

Sheffield’daki BK operatörü Hallam Express, 12,0 tonluk DAF LF 180 tenteli bir araç olan 10.000’inci aracın alıcısı konumunda. Hallam Express Genel Müdürü David Simpson: “DAF bayimiz aracılığıyla komple kasalı aracın teknik özelliklerini belirleme ve bu aracı satın alma olanağından son derece memnunuz.”, diyerek şöyle devam etti: “Fabrika çıkışı kasa çözümü mükemmel kalite sunuyor ve tedarik süresini önemli ölçüde azaltıyor. Bu, gerçek bir tek noktadan alışveriş hizmetidir.”

Leyland Trucks, Leyland tesisinde 10.000’inci “PACCAR kasasını” üretti. Kamyon, Sheffield’daki Hallam Express tarafından kullanılacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN