Lojistik öğrencileri 24 Ekim’de buluşuyor

22 Ekim 2020
Lojistik öğrencileri 24 Ekim’de buluşuyor

1’inci Lojistik Öğrenci Kongresi 24 Ekim Cumartesi tarihinde ZOOM uygulaması üzerinden gerçekleşecek. 

1’inci Lojistik Öğrenci Kongresi, Öğrencilerin Sesi Platformu kapsamında 24 Ekim Cumartesi tarihinde ZOOM uygulaması üzerinden gerçekleşecek.

İlk etkinliğini düzenleyecek olan Öğrencilerin Sesi Platformu, bu kongrenin Türkiye kapsamında tüm öğrencilere ulaşmasını amaçlıyor.

1’inci Lojistik Öğrenci Kongresi’nin arka planında 10 farklı ilden öğrenciler emek veriyor ve farklı alanlarda kongre için emek harcıyorlar.

1’inci Lojistik Öğrenci Kongresi’nin amacı; öğrencilerin sorunlarını gün yüzüne çıkarabilmek ve bu sorunlara çözüm bulmak olarak özetleniyor. 

Öğrencilerin kendi sorunlarını paylaşabildiği ve sorunlara yine onlar gibi öğrenci olan diğer kişilerden çözüm getirmeye çalışmak, sektörde karşılaşılabilecek durumları öngörmek, öğrencilerin isteklerini özgürce dile getirebileceği bir kongre olması hedefleniyor.

 

Öğrencilerin Sesi platformu, motivasyon, gelişim ve yardımlaşma ile büyüyüp gelişmeye devam ederken düzenleyecek olduğu 1’inci Lojistik Öğrenci Kongresi’nde genç lojistikçileri, sesini duyurmak isteyen öğrencileri görmek istiyor.

24 Ekim tarihinde ZOOM uygulaması üzerinden buluşulacak olan bu kongreye katılım için aşağıdaki link’den kaydınızı yaptırmanız yeterli.

Kayıt Formu : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiS83lX53i5iLRYw2-gcNJYZ0ztM-vbZgPZjoGcSAWf8OqRw/viewform

Linkedin : https://www.linkedin.com/in/%C3%B6%C4%9Frencilerin-sesi-24a7a01a7/

İnstagram : https://www.instagram.com/ogrencilerinsesibiz/

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN