Lojistikçiler ödüllendirildi

21 Kasım 2014
Lojistikçiler ödüllendirildi

2014 yılında üç kulvarda gerçekleşen yarışma sonrasında 18 kişi ve kurum, lojistik ödülü Atlas’ı almaya hak kazandı. Atlas, törenle sahiplerine verildi.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Bu yıl 5. kez düzenlenen Lojistik Ödülleri Yarışması sonuçlandı. Yarışmada atlın Atlas’ı almak için 49 aday mücadele etti. Ekol, Ceynak, Netlog, Omsan, Reysaş, Ulusoy gibi önemli markaların performansları, projeleri ya da yöneticilerinin yer aldığı yarışma; her geçen yıl daha da güçlü bir katılıma sahne oluyor.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da, faaliyet verilerinin değerlendirilmesi ve online oylama olmak üzere üç ayrı dalda yapılan yarışma, adayların başvurusuna bağlı olarak gerçekleşiyor. Başvurular kategorilere göre dosyalanarak jüri üyelerinin incelemesine sunuldu. Ödüller, Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı sırasında, 20 Kasım 2014 Perşembe günü saat 11.00’da İstanbul Fuar Merkezi 9. Hol Forum Alanı’nda gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. Törende, Organizasyon Komitesi adına bir konuşma yapan İlker Altun, “Türkiye’nin lojistik sektörüne yakışır bir itibar elde eden lojistik ödülleri yarışmasını 5. kez gerçekleştirmiş olmaktan dolayı mutlu ve elbette gururluyuz.” dedi.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Ulaştırma belgesine dayalı hizmetler dalında 5 kategoride değerlendirme oldu. Aynı kategoride her firmaya yalnızca bir ödül veriliyor. Yarışmanın belgeye dayalı hizmetlere ilişkin ödül değerlendirme sonuçları şöyle gerçekleşti:

 Uluslararası Lojistik İşletmecileri: EKOL Lojistik
 Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörleri: OMSAN Lojistik
 Uluslararası Ticari Eşya Taşımacıları: ALC Lojistik
 Yurtiçi Lojistik İşletmecileri: NETLOG Lojistik
 Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri: CEYNAK Lojistik

Ulaştırma Bakanlığı yetki belgeleri dışında, oda, dernek, birlik gibi üyeliklere göre yapılan başvurularda şu sonuçlar elde edildi:

 Uluslararası Deniz Taşıması Firmaları (Forwarder): TRANS OKYANUS Denizcilik
 Demiryolu Taşıması Firmaları (Operatörler): REYSAŞ Lojistik
 Liman İşletmecileri: MERSİN Liman İşl.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN