Memur-Sen ve Büro Memur-Sen üyeleri Aytemiz Vaay ile yakıtlarını avantajlı alıyor

23 Şubat 2021
Memur-Sen ve Büro Memur-Sen üyeleri  Aytemiz Vaay ile yakıtlarını avantajlı alıyor

Aytemiz, Memur Sendikaları Konfederasyonuna bağlı sendikalarla iki önemli anlaşmaya imza attı.

Teknoloji yatırımlarını aralıksız sürdürerek iş ortaklarına avantajlı hizmetler sağlamaya devam eden Aytemiz, geçtiğimiz günlerde Memur Sendikaları Konfederasyonu‘na bağlı sendikalarla iki önemli anlaşmaya imza attı. Anlaşma kapsamında Aytemiz, Memur Sendikası ve Büro Memurları Sendikası’nın İstanbul şubelerinde bulunan toplamda 120 bini aşkın üyeye avantajlı yakıt alım fırsatı sunacak. Aytemiz’in tüketici ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendirdiği yeni ödeme sistemi Vaay’a kayıt olan sendika üyeleri yakıt alışverişlerini araçlarından inmeden, temassız ve pratik bir şekilde yapabilecek. Yakıt alımını Vaay sistemi ile yapan üyeler faturalarını da dijital olarak alabilecekler. Ayrıca bu sistemde tüm bankaların kredi kartları kullanılabilecek.

Müşterileri için geliştirdikleri uygulamaların kullanım alanını, sivil toplum kuruluşları ile yapılan yeni iş birlikleriyle daha da genişlettiklerini belirten Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Duygu Deniz Kadıoğlu anlaşma ile ilgili olarak “Aytemiz olarak dijitalleşme yolunda hızlı adımlar atıyoruz. Bu hedefimiz kapsamında mobil uygulamamızı geliştirerek müşterilerimize sunduğumuz yeni bireysel elektronik ödeme sistemimiz Vaay ile temassız ve avantajlı yakıt alımını sunuyoruz. 365 gün boyunca aralıksız, avantajlı fiyatlarla yakıt almayı sağlayan Vaay ile yakıt dolum sürecinden fiş ya da faturanın dijital olarak ulaşmasına kadar her şey temassız yapılabiliyor. İçinden geçtiğimiz bu özel dönemde büyük fayda sağlayan bu sistem aynı anda zamandan da tasarruf sağlıyor. Bu hizmetle sivil toplum kuruluşlarına üye olan binlerce tüketiciye de fayda sağlamayı amaçlıyor, bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz iş birliklerine sürekli yenilerini eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlaşmalar kapsamında Memur-Sen ve Büro Memur-Sen İstanbul üyelerine de yeni hizmetimiz Vaay ile dijital yakıt alışverişinin konforunu sunacağız.” dedi.

Aytemiz’le imzalanan anlaşma hakkında görüşlerini bildiren Memur-Sen İl Başkan Yardımcısı Murat Cantürk, “Memur-Sen olarak kamu görevlisi çalışma arkadaşlarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmesi amacıyla üyelerimize her zaman destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Aytemiz ile imzaladığımız bu anlaşma ile de üyelerimizin araçlarından inmeden, avantajlı koşullarda yakıt almalarını sağlayacağız. Bu süreçte emeği geçen Aytemiz yetkililerine de ayrıca teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Büro Memur-Sen Türkiye Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Koyuncu ise anlaşma ile ilgili olarak “Büro Memur-Sen olarak gerçekleştirdiğimiz birçok faaliyetin yanı sıra üyelerimizin bütçelerine de katkı sağlayacak avantajları kendilerine sunmak için çalışıyoruz. Bugün İstanbul’daki 9 şubemiz için Aytemiz ile yaptığımız bu iş birliği ile üyelerimize katkı sağlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bununla birlikte işbirliğimizi tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz. Gelecek dönemde de Aytemiz’le olan çalışmalara devam edeceğimize inanıyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN