Michelin’in satışları 4,8 milyon euro’ya ulaştı

21 Mayıs 2014
Michelin’in satışları 4,8 milyon euro’ya ulaştı

Michelin Grubu’nun 2014 yılı ilk çeyrek net şatışları yüzde 3,4’lük bir artış gösterdi.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Michelin Grubu 2014 yılı ilk çeyrek dönemine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. 31 Mart 2014 itibariyle şirketin net şatışları bir önceki senenin satışlarına oranla yüzde 3,4’lük bir artış gösterdi ve 4,8 milyon Euro olarak gerçekleşti. İlk üç ayda binek araç, kamyonet ve kamyon lastiği orijinal ekipman pazarlarında yüzde 5’lik büyüme gözlemlendi.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin inovasyonları ve teknik liderliği kadar finansal rakamlarıyla da gücünü koruyor. 2014 yılı ilk üç ayında özellikle orijinal ekipman pazarında büyük bir ivme yakalayan Michelin, küresel kamyon lastiği segmentinde de başarılı bir satış grafiği izledi.

Michelin’den yapılan açıklamada; “Piyasalarda güçlü Euro etkisinin hala seyretmesine rağmen Michelin izlediği başarılı stratejiler ve inovatif çözümleriyle binek ve kamyon lastiği segmentinde orijinal ekipmanda yüzde 5, değişim pazarında yüzde 7; kamyon lastiği pazarında ise orijinal ekipman ve değişim olmak üzere yüzde 5’lik büyüme kaydetti. Böylece binek araç ve kamyonet lastikleri pazarında net satışlar 2,520 milyon Euro, kamyon lastiklerinde ise 1,462 milyon Euro olarak gerçekleşti” denildi.

[/vc_column_text][vc_column_text]

LOJİYOL

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN