Mla Lojistik araç yatırımlarına devam ediyor

26 Nisan 2021
Mla Lojistik araç yatırımlarına devam ediyor

Kontrat lojistiğine yönelen Mla Lojistik, 10 adet yeni çekici yatırımı yaptı.

Pandemi süreci ile birlikte değişen piyasa şartları lojistik sektöründeki dinamikleri de değiştirdi. Bu dönemde kontrat lojistiğine yönelen Mla Lojistik geçen sene aldığı çekicilere ek olarak 2021 yılında da araç yatırımlarına devam ediyor.

On adet Ford 1842 T alarak filosundaki araç sayısını 120 adede ye çıkaran Mla Lojistik devam eden projeler dahilinde yeni yatırımlara devam edecek. Mla Lojistik Yurtiçi Operasyon Müdürü Mecit Denli ve İş Geliştirme Müdürü Halit Kaya‘nın da katıldığı araç teslim töreninde konuşan Mla Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Yılmaztürk, “Pandemi döneminde lojistik sektörünün önemi bir kez daha anlaşıldı. Yeni yatırımlarımıza sektörel yoğunluklara göre yön verdik. Bünyemize, Global ve Türk sermeyeli birçok yeni firmayı katarak özellikle kontrat lojistiği ekseninde FTL taşıma kapasitemizi arttırdık. dedi.

Mla Lojistik Genel Müdürü Behice Öz ise“ Lojistik sektöründe antrepo, depo ve yurtiçi taşımacılık faaliyetleri yürüten Mla Lojistik’in araç ve depo yatırımlarına devam edeceğini belirtti.  Törene, Mla Lojistik Yurtiçi Operasyon Müdürü Mecit Denli ve İş Geliştirme Müdürü Halit Kaya da katıldı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN