Mobiliz’in yeni CEO’su Özlem Yeşildere

4 Eylül 2014
Mobiliz’in yeni CEO’su Özlem Yeşildere

Araç takip sektörünün lider kuruluşu Mobiliz’de CEO görevine Özlem Yeşildere atandı.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Procter & Gamble’da 17 yıl birçok kritik yerel ve bölgesel yönetim görevi aldıktan sonra Philips’e katılan Özlem Yeşildere, yaklaşık 3 yıl Philips Orta Doğu ve Türkiye Bölgesel Mali İşler Başkanı ve Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevlerini yürüttü. Özlem Yeşildere, Ağustos 2014 itibarıyla Mobiliz Bilgi ve İletişim Teknolojileri A.Ş. bünyesinde CEO olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olan Özlem Yeşildere, University of Manchester Institute of Science and Technology’de İş Ekonomisi alanında yüksek lisans yaptı.

[/vc_column_text][vc_column_text]

MOBİLİZ 200 BİNİN ÜZERİNDE ARACA HİZMET VERİYOR

Mobiliz, araç takip sistemi sektöründe entegre sistem çözümleri üretmek amacıyla, bu alanda 20 yılı aşkın deneyim ve bilgiye sahip uzman bir ekip tarafından 2004 yılında Ankara’da kuruldu. Araç takipte teknoloji lideri Mobiliz, ürün ve hizmetlerini, yurtiçinde Türkiye’nin ilk Mobil Takip Operatörü FiloTürk markası ile yurtdışında GlobeFleet markası ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. Günümüzde yurtiçinde ve yurtdışında, 200.000’in üzerinde araca ve 15.000’in üzerinde çoğunluğu sektör liderinden oluşan saygın müşteri portföyüne hizmet veriyor.

Mobiliz cirosunda kaydettiği hızlı büyüme ile Deloitte Teknoloji Fast50 ve EMEA Fast500 programlarında, 3 yıl üst üste sıralamaya girmeyi başararak ödüle layık görüldü.

Mobiliz, 2012 yılında uluslararası yatırım fonu Mediterra ile gerçekleştirilen ortaklık ile dünya çapında oyuncu olma yolunda önemli bir adım attı.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN