Müşteri deneyiminde en iyi lojistik markası seçildi

12 Mart 2019
Müşteri deneyiminde en iyi lojistik markası seçildi

UPS, üst üste 3. yıl, Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

UPS, Türkiye’de lojistik sektöründe en iyi müşteri deneyimini sunarak, üst üste 3. yıl, Türkiye’nin en büyük müşteri geri bildirim platformu olan sikayetvar.com tarafından verilen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü‘nün sahibi oldu. Ödül, 8 Mart’ta Ankara’da Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde düzenlenen bir törenle verildi.

UPS Türkiye Genel Müdürü Burak Kılıç, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “İşletmeler, özellikle de mikro ve küçük işletmeler, büyümelerine yardımcı olmak için güvenilir ortaklara ihtiyaç duyuyor. Türkiye’de şirketlere büyüme ve ihracat fırsatlarından faydalanma araçlarını sunarken, mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamak bizim için öncelikli bir konu. Şikayetvar.com’un Mükemmel  Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’nü üçüncü kez kazanmış olmamız, çabalarımızın işe yaradığının bir göstergesi. Müşterilerimizi dinlemeye ve akıllı küresel lojistik ağımızı kullanarak işlerini geliştirmelerine yardımcı olmaya devam edeceğiz.”

Şikayetvar.com’un Mükemmel Müşteri Deneyimi Ödüllerinin kazananlarını seçerken kullandığı kriterler arasında platformdaki geri bildirimlere yansıyan müşteri memnuniyeti, müşteri geri bildirimlerine verilen yanıtların hızı, müşterilerden gelen teşekkür notları ve bir tüketici deneyim puanlama anketi bulunuyor.

Dünyanın en iyi bilinen markalarından biri olan UPS, dünya çapında 220’den fazla ülkede ve bölgede faaliyet göstermekte ve son yıllarda küresel ticaretin etkinleştirilmesinde genişleyen rolü sayesinde geniş kitlelerce tanınıyor. UPS, 2019 Fortune dergisi tarafından Dünyanın En Beğenilen Şirketleri sıralamasında teslimat sektöründe birinci sırada yer aldı. Bunun yanında, en iyi kuryelere ve sektördeki en iyi hizmetlere sahip olduğundan birden fazla üçüncü taraf anket grubu tarafından yapılan sıralamalarda da üst sıralarda yer alıyor.

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN