Netlog, 800’den fazla araçtan oluşan filosuna Scania R 450 çekiciler ekledi

7 Nisan 2017
Netlog, 800’den fazla araçtan oluşan filosuna Scania R 450 çekiciler ekledi

Türkiye’nin en büyük uluslararası lojistik ve taşımacılık firmaları arasında yer alan Netlog, filosunu Scania R450 çekicilerle güçlendirdi.

Bünyesinde uluslararası kara, deniz ve hava taşımacılık konularında Türkiye’nin öncü taşımacılık firmalarından Intercombi Uluslararası Taşımacılık ve Soğuk Zincir Lojistik şirketi Polar Express şirketlerini bulunduran Netlog Lojistik, 800’ün üzerinde araçtan oluşan filosuna 10 adet ScaniaR 450 çekici ekledi.

Netlog’a, yeni Scania araçları firmanın Hadımköy tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. Törene Netlog Lojistik Grup Araç ve Teknik Destek Genel Müdürü Ali İstanbullu, NetlogAğır Ticari Bakım Müdürü Erdal Mantaroğlu, Doğuş Otomotiv Scania Servis Müdürü Gökhan Altun,Scania Bölge Yöneticileri Volkan Kahya ve Ali Süner katıldı.

“OPERASYONLAR KESİNTİSİZ DEVAM ETMELİ”

Yeni Scaniaları teslim alan Netlog Lojistik Grup Araç ve Teknik Destek Genel Müdürü Ali İstanbullu sürekli büyüme odaklı bir firma olduklarını belirterek “Hedefimiz Türkiye’de ve Avrupa’da pazarımızı daha da büyütmek. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmek öncelikli işimiz. Araçlarımızın kesintisiz ve arızasız yolda olmalarını istiyoruz bu nedenle parça bulunabilirlik ve servis süreleri bizim için oldukça önemli. Filomuzda 700’den fazla çekici araç var.Scania’yı filomuza ilk kez dahil ediyoruz. Scania’yı tercih etme nedenimiz yüksek kalitede sorunsuz bir araç olması, parça bulunabilirliği ve geniş servis ağı. İş birliğimizin devam edeceğini ümit ediyoruz.” dedi.

“VERİMLİLİK İÇİN SÜRÜCÜ EĞİTİMLERİ DE VERECEĞİZ”

Doğuş Otomotiv Scania Servis Müdürü Gökhan Altun ise Türkiye’nin en büyük taşımacılık firmalarından biri olan Netlog ile gerçekleştirdikleri bu işbirliğinden duydukları mutluluğu belirtirken, “Teslimatını gerçekleştirdiğimiz araçlarımızı daha verimli kullanmaları için sürücülere yerinde eğitimler vereceğiz. Böylelikle araçlarımızın yüksek verimliliğini daha iyi anlatabileceğiz.” açıklamasında bulundu.

Scania, üstün yakıt tasarrufu, dayanıklılık ve sağlamlığının yanı sıra, yüksek parça bulunurluğu ile kesintisiz operasyonlar ve yüksek ikinci el değeriyle tercih edilmeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN