Otokar Atlas tanıtım turu kapsamında Türkiye’yi geziyor

20 Haziran 2014
Otokar Atlas tanıtım turu kapsamında Türkiye’yi geziyor

Otokar hafif kamyon segmentindeki yeni ürünü Otokar Atlas’ı farklı illerde kamyon kullanıcıları ile buluşturuyor. Otokar Atlas, yük taşıma kapasitesi ve ekonomisi ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Koç Topluluğu şirketi Otokar’ın hafif kamyonu Otokar Atlas, potansiyel kullanıcılar ile tanışmak üzere yollara çıktı. Geçtiğimiz yıl İstanbul’da yapılan tanıtımların devamı olarak 16 Haziran’da Bursa ile başlayan tanıtım turu 18 Haziran İzmir, 20 Haziran Antalya, 23 Haziran Konya, 25 Haziran Ankara ve 27 Haziran Samsun olmak üzere devam ediyor.

Otokar Atlas’ın kullanıcılar tarafından çok beğenildiğini belirten Otokar Satış Müdürü Murat Tokatlı şunları söyledi: “Otokar Atlas yaptığımız tanıtımlarda yoğun ilgi görüyor. Atlas, sınıfında en yüksek istiab haddini sunduğu için kısa sürede kullanıcıların dikkatini çekti. Yüksek çekiş gücü ve düşük işletme giderleri sunan 8,5 tonluk kamyonumuz standart olarak sunulan kliması, tam havalı fren sistemi ve sürücü yatağı ile de puan topladı. Atlas’ın itfaiye, vinç ve çöp kamyonu gibi farklı tipleri tüm ülke genelinde yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu sene başında 158 adet Atlas kamyon çöp kamyonu ve yol süpürme üst yapısı ile Çevre Bakanlığı’na teslim edildi. Otokar Atlas kamyonlar Türkiye’nin farklı illerinde belediyelerde hizmet veriyor”.

Segmentinin en yüksek yük taşıma kapasiteli hafif kamyonu Atlas…

8,5 ton azami yüklü ağırlığı ve 5,5 ton istiap haddi ile dikkat çeken Otokar Atlas, uygun ilk yatırım maliyeti, ekonomik yakıt tüketimi, düşük yedek parça ve bakım giderleri ile dikkat çekiyor.

Kısa ve uzun olmak üzere iki farklı versiyon ile satışa sunulan Otokar Atlas, Cummins Commonrail Turbo Intercooler Dizel Euro 5 motora sahip. Araç, 4 silindir, 3.760 cc motor hacmi, 156 BG motor gücü ve 500Nm/1200-1900 devir/dakikatork ile alanında en güçlü motor ve tork değerine sahip. 6 ileri, 1 geri şanzımana sahip araç, ABS fren sistemi, yardımcı fren ve havalı park freni ile de üst düzey bir güvenlik sunuyor.

YORUMLAR 10 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN