Otokar, FSR Turizm’e 6 Sultan Comfort teslim etti

9 Mart 2021
Otokar, FSR Turizm’e 6 Sultan Comfort teslim etti

Turizm ve servis taşımacılığının gözdesi olan Sultan Comfort, FSR Turizm’in de tercihi oldu.

Türkiye otobüs pazarının lideri Otokar, dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan aracının teslimatlarına devam ediyor. Üstün özellikleriyle kısa sürede turizm ve servis taşımacılığının gözdesi olan Sultan Comfort, FSR Turizm‘in de tercihi oldu.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sultan ile turizm ve servis taşımacılığında trendleri belirlemeye, kurumların kazancını katlamaya devam ediyor. Düşük işletme giderleri, üstün performansı ve dayanıklılığı ile dikkat çeken Sultan Comfort, FSR Turizm’in de tercihi oldu. Sultan Comfort’un yeni teslimatı, Otokar Bayi Ahmet Özfidan Otomotiv tarafından yapıldı.

Filosunu 6 adet Sultan Comfort ile güçlendiren FSR Turizm’in teslimat töreni Ahmet Özfidan Otomotiv Bayi Satış Müdürü İsmail Demir, FSR Turizm Sahibi Durmuş Akyol ve Filo Müdürü Osman Çakır‘ın katılımı ile gerçekleşti. Düzenlenen törende Sultan Comfort’la ilgili memnuniyetini dile getiren Durmuş Akyol, “Turizm ve personel taşımacılığı alanlarında kullandığımız Sultan araçlarımızda bugüne kadar sorun yaşamadık. Sultan Comfort, sahip olduğu özelliklerle hem kullanıcısına hem de yolcularına yüksek konfor sunuyor. Satış sırasında Özfidan Otomotiv’den, satış sonrasında ise Otokar Muğla servisinden çok memnunuz.” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN