Otokoç, ihale sistemiyle ikinci el araç satışı başlatıyor

13 Mayıs 2019
Otokoç, ihale sistemiyle ikinci el araç satışı başlatıyor

Otokoç 2.El, ikinci el araçların alım ve satımlarını online açık artırma yoluyla gerçekleştirecek sistemi hizmete sundu.
.

Güvenilir hizmet sunan ve müşteri memnuniyetine önem veren Otokoç 2.El, ikinci el araçların alım ve satımlarını online açık artırma yoluyla gerçekleştirmeye imkan sunan çözüm noktası otokocihale.com sitesini hizmete sundu.

www.otokocihale.com, her tür marka ve modelde ikinci el araçları en güvenilir ve avantajlı koşullarla ihale yöntemiyle alıcılara sunuyor. Kullanıcı dostu sistemde, tüm araçların ekspertizleri üç boyutlu olarak görüntülenebiliyor ve araçlarla ilgili tüm detaylara kolayca ulaşılabiliyor.

Online İhale Sisteminde En Güvenilir ve Avantajlı Müşteri Deneyimi

Teknolojik gelişmeler doğrultusunda yaşam her gün giderek daha mobil, daha işlevsel ve akıllı olma yolunda ilerliyor. Bu doğrultuda Otokoç 2. El, kullanıcılarına yeni hizmet modeli olan otokocihale.com ile benzersiz müşteri deneyimi sağlıyor. İlk olarak kurumsal müşteriler için hizmete başlayan ikinci elde güven noktası otokocihale.com, çok yakın sürede bireysel müşterileri için de hizmet vermeye başlayacak.

Otokocihale.com üyelik hizmetini ücretsiz olarak sunarken, alıcılardan komisyon da talep etmiyor. Otokocihale.com ayrıca İstanbul içinde gerçekleştirilen araç teslimatlarında, nakliye ücretini de kendi karşılıyor.

Açılışa özel “noter masrafsız” kampanya

Otokoç 2. El, otokocihale.com kullanıcıları için açılışa özel, Mayıs sonuna kadar sürecek noter masrafsız kampanya sunuyor.

Mükemmel müşteri memnuniyeti anlayışı ve üstün kaliteli hizmetleriyle Otokoç 2. El, araç alım ve satışlarının en güvenli noktası olmaya devam ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN