Özgözde Otomotiv, Deniz Lojistik’e IVECO kamyonları teslim etti

12 Ekim 2021
Özgözde Otomotiv, Deniz Lojistik’e IVECO kamyonları teslim etti

Deniz Lojistik, Özgöde Otomotiv’den 13 adet IVECO Eurocargo kamyon aldı. 

Özgözde Otomotiv, Deniz Lojistik’e satışını gerçekleştirdiği 13 adet Eurocargo kamyonu teslim etti.  IVECO’nun Ankara yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv, lojistik sektörünün Ankara’daki önde gelen firmalarından Deniz Lojistik’e satışını gerçekleştirdiği 13 adet Eurocargo 150E21 yataklı kabin araçları törenle teslim etti.

Törene; Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, Yönetim Kurulu Üyeleri; Coşkun Yük ve Akın Yük ile Özgözde Otomotiv AŞ adına Yönetim Kurulu Başkanı Erol Arslan, Şube Müdürü Sezgin Işık ve Satış Müdürü Volkan Güntürkün katıldılar.

Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, son yıllarda özellikle teknolojik yönden gelişim sağlayan IVECO modellerinin filo içerisindeki ağırlığının arttığını; araçların yakıt, işletme maliyetleri, yaygın ve kaliteli servis ağı yönünden memnuniyet sağladığı için, bu yatırımlarında da tercihlerinin IVECO Eurocargo’ dan yana olduğunu dile getirdi.

Şube müdürü Sezgin Işık ise, Deniz Lojistik ile birlikteliklerinin çok eski yıllara dayandığını, özellikle satış sonrasında verdikleri kaliteli hizmet ile, uzun yıllar kendileri ile çalışma hedefinde olduklarını söyledi.

Törende ayrıca, Deniz Lojistik Yönetimine, IVECO marka araçları tercih ettikleri için, günün anısına plaket takdim edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN