PACCAR, 10 PPM Kalite Ödülü kazananlarını ödüllendirdi

19 Mart 2019
PACCAR, 10 PPM Kalite Ödülü kazananlarını ödüllendirdi

PACCAR bu sene bu yüksek kalite performansına ulaşan toplamda 26 ülkenin yer aldığı 4 kıtadan 337 tedarikçiyi takdir etti.


PACCAR, çok titiz bir şekilde belirlenen “10 PPM” PACCAR kalite standardını karşılayan veya bu standardların çok üstünde performans gösteren tedarikçilerini her yıl takdir ediyor. Bu, PACCAR’a gönderilen her bir milyon parçada 10 adet arızalı parçaya karşılık geliyor. Ödüllendirilmiş tedarikçiler ayrıca dağıtım performansı, müşteri desteği ve ticari etki anlamında da önemli kriterleri yerine getirmeleri gerekiyor. PACCAR bu sene bu yüksek kalite performansına ulaşan toplamda 26 ülkenin yer aldığı 4 kıtadan 337 tedarikçiyi takdir etti.

PACCAR global kalite genel müdür yardımcısı Debra Poppas: “PACCAR’ın 2018 yılında kamyonlarımız için rekor bir talebi vardı. 10 PPM tedarikçimiz büyüyen pazarda PACCAR’a olağanüstü kalite sağlayarak PACCAR’ın müşterilerine sektördeki en kaliteli kamyonları teslim etmesine olanak vermiştir.” dedi. “Müşterilerimizin yüksek beklentilerini aşarken bizimle beraber çalışan tedarikçilerimizi özverilerinden dolayı takdir ediyoruz.”

PACCAR kıdemli genel müdür yardımcısı Darrin Siver, “2018 yılı 10 PPM ödül kazananlarını başarılarından dolayı tebrik ediyoruz” dedi. “Mühendislik, üretim ve satış sonrası süreçlerimize olağanüstü destek sağlayan bu tedarikçiler PACCAR için önemli ortaklardır.”

PACCAR’ın 2018 yılı 10 PPM ödülü kazananlar listesine www.paccar.com adresinden ulaşmak mümkün.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN