Pendik FM’de Lojistik Trend programı yayınlanacak

3 Nisan 2017
Pendik FM’de Lojistik Trend programı yayınlanacak

Lojistiğe değer katmak ve sektör odaklı öğrenmeye katkı sağlamak amacıyla her hafta Cumartesi günleri, internet üzerinden yayın yapan Pendik FM’de Lojistik Trend adlı bir program yapılacak.

Yaşamın her alanını kapsayan lojistiğin bilinirliği her geçen gün artıyor. Lojistik eğitimi veren fakültelerin yaygınlaşması, öğrenci sayısı artması, sektörün hızla gelişmesi, yayınların çoğalması ve bu alanda uğraş veren profesyonellerin artması da bu bilinirlikte önemli rol oynuyor. Halit Kaya da lojistik alanında emek veren profesyonellerden biri. Lojistiğe değer katmak ve sektör odaklı öğrenmeye katkı sağlamak amacıyla her hafta Cumartesi günleri, internet üzerinden yayın yapan Pendik FM’de Lojistik Trend adlı bir program yapılacak. Programı da Halit Kaya sunacak.

Programda her hafta faklı bir konu anlatılacak. Sektör uzmanları konuk olacak. Öğrenciler ve lojistik severler soruları ile programa katılabilecek. İlk program 8 Nisan Cumartesi başlıyor. Programın ilk konusu depolama olarak seçildi. Gelecek haftalarda da lojistikle ilgili başka konular ele alınacak.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN