Prometeon, şehir içi otobüs taşımacılığına yönelik özel seri üretti

26 Eylül 2019
Prometeon, şehir içi otobüs taşımacılığına yönelik özel seri üretti

Prometeon, “MC01” serisi lastikleri ile şehir içinde en uzun mesafeleri kateden otobüslerin vazgeçilmez yol arkadaşı olacak.

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, MC01 serisi lastikleri ile şehir içinde en uzun mesafeleri katedenotobüslerin vazgeçilmez yol arkadaşı olacak. MC01 lastikleri dayanıklılık, uzun ömür ve güvenlik özellikleri ile öne çıkyor.

Artırılmış taşıma kapasitesi  

Bir önceki nesline göre taşıma kapasitesi yaklaşık %6 artan seri, şehir içi taşımacılık yapan 6 lastikli bir otobüste 1400 kilograma kadar artırılmış yolcu/yük taşıma kapasitesi sunuyor. “MC01” lastikleri aynı zaman güvenli bir sürüşü de garanti ediyor.

Yüksek kilometre performansı

Kauçuk hareketini azaltmak için yenilikçi merkezi sırt geometrisine sahip olan MC01 serisi, düşük dönme direnci ve yüksek kilometre performansı ile dikkat çekiyor. Yakın sırt blokları düşük dönme direnci sağlarken, gürültü seviyesini de en aza indirgiyor.

Taşları tahliye etmek ve karkasın hasar görmesini önlemek için özel olarak tasarlanan bir kanal geometrisine de sahip olan seri M+S ve 3PMSF (kar tanesi) etiketlemesine de sahip. Bu sayede kullanıcılarına 4 mevsim kısa fren mesafesi, üstün güvenlik ve çekiş gücü sunuyor.

Serinin ek kauçuk eklenerek artırılmış yanak kalınlığı ise, şehir içi yolcu taşımacılığında sıkça karşılaşılan yüksek darbe ve sert sürtmelere karşı maksimum dayanıklılık ve üstün koruma sağlıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN