Quattro Lojistik 50 adetlik treyler yatırımı yaptı

14 Nisan 2017
Quattro Lojistik 50 adetlik treyler yatırımı yaptı

Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş, filosunu Tırsan ile yeniledi. Müşterilerine kaliteli ve hızlı lojistik hizmet sağlamak için yola çıkan firma, filosuna 50 adet Tırsan Çift Katlı Frigo kattı.

Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş, filosunu Tırsan ile yeniledi.  Müşterilerine kaliteli ve hızlı lojistik hizmet sağlamak için yola çıkan firma, filosuna 50 adet Tırsan Çift Katlı Frigo kattı. Araçların 36 adetlik ilk partisi Tırsan Adapazarı Fabrikası’nda yapılan törenle teslim edildi.

Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, sunduğu çözümlerle lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Hızlı, kaliteli ve verimli lojistik hizmet sağlamak için 2012 yılında kurulan Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş. filosuna 50 adet Tırsan Çift Katlı Frigo T.SRI P kattı. Araçların 36 adetlik ilk partisi, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu tarafından Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında düzenlenen törenle, Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş. CEO’su Cengiz Yılmaztürk’e teslim edildi.

Gerçekleşen teslimat töreninde konuşan Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş. CEO’su Cengiz Yılmaztürk, tekstil, otomotiv, inşaat, kimyasal, gıda, su ürünleri ve ilaç gibi farklı ürünlerin taşımalarını gerçekleştirdiklerini belirterek amaçlarının müşterilerine en hızlı ve en verimli lojistik hizmeti sağlamak olduğunu ifade etti. “Bu nedenle filomuzu Tırsan ile büyütüyoruz” diyen Yılmaztürk, Tırsan’ı kaliteliürünler ürettiği ve güvenilir bir marka olduğu için tercih ettiklerini, bununla birlikte vermiş oldukları lojistik hizmetlerinde Tırsan araçlarının kendilerine büyük avantaj sağladığının altını çizdi.

Cengiz Yılmaztürk, yeni aldıkları araçların iç net yükseklikleri nedeniyle daha fazla yük taşıma imkanı sunduğunu, çift kat opsiyonu ile ürünleri istedikleri yükseklikte yükleyebildiklerini aktardı. Yılmaztürk, “Tırsan Çift Katlı Frigo,panele entegre raylarıylaihtiyacımız olan iç genişliği maksimum seviyede sunuyor. Alüminyum zemin yapısı sayesinde araç temizliği de oldukça kolay ve gıda taşımacılığı için ihtiyacımız olan hijyeni sağlamamızda kolaylık sağlıyor. Öte yandan soğuk zincir taşımacılığı için ihtiyacımız olan tüm sertifikaları sunuyor. Bununla birlikte,aracın yan panellerindeki koruyucu plakalar yükleme ve boşaltma sırasında oluşan darbelerin araca zarar vermesini önlüyor. Baktığınız zaman aracın kaliteli ve sağlam yapısı taşıdığımız ürünlerin doğru şekilde korunacağı konusunda bizetam güven veriyor” dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN