Şahin Tanker de TREDER üyesi oldu

25 Kasım 2020
Şahin Tanker de TREDER üyesi oldu

TREDER, Şahin Tanker ile büyümeye devam ediyor.

Türk treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), yeni firmaların katılımıyla büyümeye devam ediyor. Treyler pazarının önde gelen markaları arasında kabul edilen Şahin Tanker, TREDER’in yeni üyesi oldu.

TREDER, yeni üyelerin katılımıyla büyürken, sektördeki etkinliğini de her geçen gün artırıyor. Yeni katılımlarla sektördeki temsiliyet oranını güçlendiren TREDER ailesinin yeni üyesi Şahin Tanker oldu.

Treyler sektöründe yarım asra yaklaşan tecrübesiyle pazarın önemli oyuncuları arasında gösterilen Şahin Tanker, dokuz farklı ürün imal ederek üretim kapasitesini artırmaya devam ediyor. Yedi bin metrekare kapalı alan ve 11 bin metrekare açık alanda üretim yapan Şahin Tanker, üretim hattını da Ar-Ge çalışmalarıyla destekleyerek daha modern hale getiriyor.

Mücahit Çelik: “Sektörel iş birliklerini önemsiyoruz”

2020 yılı itibariyle Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok bölgesine de ürün gönderdiklerini dile getiren Şahin Tanker Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Çelik üyelikle ilgili olarak “TREDER’in son dönemlerde yaptığı çalışmalarla sektörde önemli işlere imza attığını görüyoruz. Ülkemizde treyler pazarının daha güçlü bir noktaya gelmesi için sektörel iş birliklerini önemsiyoruz. Çünkü bu tarz iş birlikleri, sektörde karşılaşılan problemlerin hızla çözüme kavuşmasına büyük katkı sağlıyor. Türkiye’nin önde gelen treyler markalarının yer aldığı TREDER’in bir parçası olmak ve yeni projelerin hayata geçirilmesine katkıda bulunmak bize mutluluk verecek.” dedi.

Şahin Tanker’in derneğe katılımıyla daha güçlü hale geldiklerini belirten TREDER Başkanı Yalçın Şentürk ise “TREDER’in yeni katılımlarla büyümeye devam etmesi; proje geliştirmek ve bu projelerin hayata geçirilmesi noktasında bize çok büyük bir motivasyon sağlıyor.Bu kapsamda, Şahin Tanker’in de aramıza katılması ile hem sektörel iş birliğinin artmasını hem de sektörün daha çok gelişmesini umuyoruz.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN